3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na 3 zdjęciach widać, że córka Geraldine Bazin jest identyczna z matką

Na 3 zdjęciach widać, że córka Geraldine Bazin jest identyczna z matką

Jeśli coś się wyjaśni Geraldyny Bazin jest to, że lubi być matką, a przede wszystkim jest dumna ze swojego potomstwa: Elisa Marie i Alexa Mirandaa także córki jego byłego partnera Gabriela Soto.

Podobieństwo między Aktorka ma 39 lat I tylko jego najstarsza córka 13 lat Zaskoczyła też swoich fanów, bo nie tylko mają ten sam kolor oczu, ale ich rysy i mimika są praktycznie identyczne, o czym świadczą zdjęcia, które artystka regularnie udostępnia na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.

Fizyczne podobieństwo między nimi było tak niezwykłe, że ich zwolennicy nie mogli odpuścić i komentowali: „Identyczna matka i córka”, „Wow Elisa b. te cenne istoty dziękują Geraldine za pozostawienie na tym świecie swojej genetyki więcej dzieci takich jak piękna Geraldine ”, oboje są piękni. Fizycznie są bardzo i coraz bardziej do siebie podobni”.

Geraldine pokazuje swoje potomstwo w sieciach. Zdjęcie: IG/geraldinebazan

Elisa urodziła się 17 lutego 2009 roku i po raz pierwszy pojawiła się w serialu Samotny z córkami (2019), gdzie głównym bohaterem jest jego ojciec. Później brał udział w 100 dni na zakochanieserial Netflix, w którym ożywia postać Walentynki który teraz dzieli kredyt z matką.

Podobieństwo do matki jest niezaprzeczalne. Zdjęcie: IG/geraldinebazan

Nastolatka, która zbliża się do wieku 14 lat, ma również konto na Instagramie z ponad 300 tysięcy obserwujących. Gdzie dzielił się zdjęciami ze swojego czasu w różnych miejscach, takich jak Hiszpania, Peru, Acapulco i inne, na których pojawił się ze swoim ojcem, który niedawno pojawił się w wiadomościach, ponieważ kilka krajowych mediów donosiło o rzekomym pojednaniu z Geraldine Bazin.

13-latka poszła w ślady rodziców. Zdjęcie: IG/geraldinebazan

Elisa, która grała w telenoweli Televisa Jeśli nam pozwolą pod rolą Zofiaon też ma konto na tiktokugdzie już przekracza 200 tysięcy obserwujących.

Czytaj:

Od nienawiści do miłości? 3 „dowody”, że Geraldine Bazin i Gabriel Soto mogą dać sobie nowe życie

READ  WWE ujawni piątego członka Team Raw przed Survivor Series WarGames 2023

Zdjęcia: Geraldine Bazin błyszczała w krótkiej różowej sukience

Geraldine Bazin mówi, że Gabriel Soto szukał jej, kiedy skończył z Iriną Paevą: „Zawsze rozmawiamy”