9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To kosztuje luksusowy różowy kabriolet efektor

Tylko gwiazda fanów Raczej Ruiznadal zbiera sukcesy, bo po poinformowaniu swoich fanów, że kilka miesięcy temu miał wypadek samochodowy jadąc z przyjaciółmi na wakacje, teraz influencer obnosi się w sieci ze swoim nowym i drogim kabrioletem.

Okazuje się, że celebrytka udostępniła na Instagramie zdjęcie luksusowej różowej modelki: Chevroleta Corvette, które pokaże dużą siłę finansową Ruiza.

Po opublikowaniu wywołał krytykę ze strony niektórych obserwujących, ale słynna kobieta była szczęśliwa, że ​​go ma.

Napisał także w poście: „Co sprzedajesz? Co reklamujesz? Jestem bardzo zadowolony z mojego autoprezentu”, to po kontrowersjach, na które został narażony w programie na żywo z prezenterką, Marcelą Mistral, w września tego roku.

Przeczytaj także: Po opuszczeniu kliniki w Hiszpanii Amaia Montero po raz pierwszy publikuje zdjęcie w sieci

Pochodzący z Monterey wcześniej udostępnił model ciężarówki, którą stracił w wypadku, RAM 1500 TRX, który można było kupić za około 2 479 900 MXN, w swoim najnowszym modelu.

Ile kosztuje różowa Corvette Carly?

Carly Corvette 2023 to model, który marka obchodzi 70. rocznicę powstania. W oryginalnej wersji można go uzyskać w różnych kolorach, takich jak czarny, metaliczny szary, błękitny, kawowy i inne, jednak modelka wybierze go w kolorze różowym, który można pomylić z kolorem „Barbie ” gra.

Przeczytaj także: Czym jest „uzasadnione podejrzenie” w związku z dokumentem, który skutecznie uwolnił trzech mężczyzn z więzienia?

Koszt Chevroleta waha się od 2 815 000 MXN do 3 235 000 MXN w zależności od wersji.
Maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć ten typ samochodu, wynosi 312 kilometrów na godzinę.

Chociaż TikToker zwykle przesyła luksusy, do których ma dostęp, odkąd pracuje jako modelka, jej obserwujący byli również świadkami różnych prac, które wykonała ze swoją społecznością.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami, Katarem 2022 i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

READ  „Teen Wolf: The Movie”: potwierdzono datę i godzinę premiery | Paramount Plus | Tyler Posey (Scott McCall) | Holland Roden (Lydia Martin) | Pomiń wstęp