9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Millie Bobby Brown ujawnia szczegóły swojego dziwnego związku z Henrym Cavillem

Henry Cavill i Millie Bobby Brown pracowali razem nad franczyzą Enola HolmesaMają już razem dwa filmy i wykonali bardzo dobrą robotę pod względem popularności, a to znaczy, że za każdym razem, gdy wypuszczają nową kontynuację, są druzgocącym hitem dzięki swojej platformie, Netflix.

Dzięki temu wszyscy myślą, że Cavill i Millie mają naprawdę bliskie relacje, jakby byli braćmi, ale w rzeczywistości jest odwrotnie. To samo w niedawnym wywiadzie dla Deadline mili Konstabl brązowy Ujawniła, że ​​jej związek z Henrym Cavillem jest naprawdę dziwny.

„Kiedy jestem z Henrym, czuję się jak w dorosłym związku. To jak bardzo dobra, zdrowa przyjaźń. W tym, że stawia mi warunki. To takie dziwne, że nie wolno mi pytać o jego życie osobiste , to jest jak: „Millie, zamknij się”. A ja po prostu mówię: „Rozumiem”.

Może Ci się spodobać: Podobno intymne zdjęcie Henry’ego Cavilla wyciekło, gdy bierze prysznic w swojej siłowni.

Rewelacje Browna miały sprzeczne opinie w sieciach społecznościowych i niektórzy komentowali to Henz Cavilla To bardzo niesmaczne, że 18-letnia aktorka jest traktowana w ten sposób, podczas gdy inni naprawdę szanują Cavill, i to bardzo dobry sposób na uniknięcie nieporozumień, które mogłyby wpłynąć na jego karierę w przyszłości.

READ  Niezwykły nawyk Shakiry, który wkurzył Gerarda Pique