2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Młody mężczyzna znajduje wspólne zdjęcia swojej matki i Luisa Miguela. Co jeśli to byli ci w niebieskim bikini?

Luisa Miguela Znów staje się tematem rozmów, ponieważ bilety na jego koncerty w Meksyku są wyprzedane z wielkim sukcesem. Ponad 300 tysięcy osób ustawia się w wirtualnej kolejce na stronie popularnego piosenkarza, chcąc kupić bilet na jeden z występów, które odbędą się w kraju od listopada tego roku. Nie mówiąc już o wszystkich młodych ludziach, którzy poznali jego piosenki oglądając serial Netfliksa oparty na życiu „Meksykańskie słońce„.

użytkownik Tik Tok @cris_sing Udostępnienie niektórych zrodziło niespodziankę Zdjęcia jego nastoletniej matki ze słynnym piosenkarzem Luisem Miguelem. Na zdjęciach jej mama jest ubrana w niebieskie bikini, co prowadzi do zastanowienia: „Co jeśli moja mama jest dziewczyną z niebieskie bikini?

„Co jeśli moja mama jest dziewczyną w niebieskim bikini?” Źródło: @cris_sing

Film uzyskał ponad 10 milionów wyświetleń w sieci społecznościowej i wygenerował tysiące komentarzy od użytkowników, którzy byli zaskoczeni widocznym zainteresowaniem Luisa Miguela Przez matkę autora filmu. W opisie filmu, na którym widać trzy zdjęcia, na których pojawia się jego matka i słynny piosenkarz, dzieląc się jedzeniem w czymś, co wygląda jak śniadanie lub lunch, czytamy: „Szukam zdjęć na Dzień Matki, natknęłam się na to”.

Wideo wywołało szybkie reakcje użytkowników sieci społecznościowej, którzy nie przegapili okazji do żartowania z uderzającego podobieństwa między młodym mężczyzną a piosenkarką, wskazując, że mogło ich łączyć coś więcej niż tylko przyjaźń. Luisa Miguela I matka autora filmu.

„To tak, jakbym był jak Luis Miguel”, „Byłem tak skupiony na jego urodzie, że nie zdawałem sobie sprawy, że osoba obok mnie to Luis Miguel haha, jest piękny”, „Ale jak ty na nią patrzysz!!! Ayayayyyyy, to było wyjątkowe”, „wauuuu, a twoja mama jest nadal taka ładna!!”, można przeczytać w komentarzach.

Niektórzy wspominali nawet o tym wyglądzie Luisa Miguela Był całkowicie zatracony w pięknie matki, uznając jej atrakcyjność i podkreślając jej wyjątkową urodę. Oznacza to, że przynajmniej piosenkarz widzi młodą kobietę z wesołą twarzą.

Niedawno za pośrednictwem portali społecznościowych tłumaczka „La incondicional” poinformowała, że ​​w związku z dużym sukcesem przedsprzedaży biletów, które były dostępne wyłącznie dla posiadaczy kart kredytowych Santander, ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 16 maja. „Ze względu na ogromny sukces przedsprzedaży w Santander, otworzyliśmy ogólną wyprzedaż w Meksyku” – czytamy we wpisie piosenkarki.

Podążaj za nami wiadomości Google Więcej wiadomości

READ  Edwin Kaz: Co piosenkarz Grupo Firme robi, żeby wkurzyć swoją żonę | Gwiazdy z Meksyku | nnda nnlt | Sława