24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kontrowersje wokół ud Riki Takarady-Kudasai trwają

Kontrowersje wokół ud Riki Takarady-Kudasai trwają

Za każdym razem coś związanego z popularną franczyzą SSSS GRIDMANgrono fanów pojawia się, aby przedyskutować jeden konkretny temat: ogromne uda Rika Takarada. Dyskusje te są zazwyczaj przeprowadzane poprzez pokazywanie kilku zrzutów ekranu ku uciesze widzów, ale z premierą crossovera Uniwersum GridmanaInternauci mieli dostęp do serii materiałów produkcyjnych, które niejednego zaniemówiły.

Materiał ten został udostępniony na popularnym forum komentarzy w Japonii. Zauważają to przy pierwszym schwytaniu Uda Riki Takarady są dwa razy grubsze od ud głównego bohatera, Yuuty Hibiki. To zdecydowanie świetne porównanie i nie da się tego nie zauważyć, znając te informacje.

Ale drugie dane były bardziej ekscytujące. Okazuje się, że uda Riki Takarady są tej samej szerokości co brzuch Shise Asukagawy.jedna z dziewczyn SSSS DYNAZENON. Oznacza to, że przytulanie Chise jest tym samym, co przytulanie jednego z ud Rikki. Czy to nie jest imponujące?

Cóż, wydaje się, że japońscy internauci uznali to za niesamowitą ciekawostkę, ponieważ zostawili swoje zawsze elokwentne komentarze:

  • «O tak, co za uczta».
  • «Wydaje mi się, że jest idealny, a Rika wcale nie jest gruba».
  • «Uda są najlepsze!».
  • «Jako fetyszysta ud muszę przyznać, że nigdy nie widziałem Gridmana, ale znam jego dziewczyny dość dobrze».
  • «Na świecie jest wiele kobiet, ale siła ud jest lepsza».
  • «Wartość noszenia minispódniczki, która ma te seksowne uda w tak młodym wieku, wydaje mi się imponująca, tak, Trigger miał jaja.».
  • «Czy to najlepsze uda w historii anime? Jeśli mnie pytasz, mówię tak».
  • «Muszę powiedzieć, że uda Riki Takarady nie mają sobie równych, ale martwię się, że w prawdziwym świecie coraz więcej mężczyzn ma lepsze uda niż kobiety.».
READ  Rozwiedziony i oszpecony: Po sprzedaniu hamburgerów na życie, aktorka telewizyjna pojawiła się w filmie „Hoy”

fontanna: otakumo