3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Młody mężczyzna zdradza, jak wygląda praca z Prinkosem Derasem;  Udostępnij pliki audio|  Wiadomości z Meksyku

Młody mężczyzna zdradza, jak wygląda praca z Prinkosem Derasem; Udostępnij pliki audio| Wiadomości z Meksyku

Pierwszy raz pracuję z młodym mężczyzną Deras podskakuje Wyjaśnił, jak był traktowany i gdzie w ogóle Pokazał nagrania audio przesłane mu przez wirusowego klauna Czy jest niegrzeczny, czy dobry szef? Tutaj ci pokażemy.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Kevin zamieścił kilka nagrań dźwiękowych swojego szefa, co wywołało oburzenie wśród użytkowników.

  • Gospodarka
    Elżbieta Roman

Musimy pamiętać, że Roberto Carlo, znany jako Brinkos Deras, pochodzący z Monterrey Dzięki jego popularności wielu zna go jako „najbardziej bezczelnego klauna w Ameryce Łacińskiej”.

Choć być może ma kontrakt z młodym Prinkosem Derasem Postanowiłem upublicznić nagrania audio Że przysłał go szef.

W 2023 roku słynna artystka Shakira również została narażona na narażenie z rąk jednej ze swoich pracownic domowych, twierdząc, że znęcano się nade mną, Czy to samo stało się z Princos Deras? Tutaj ci powiemy.

Prinkos Deras wysłał te nagrania swojemu pracownikowi

Z nagrania audio wynika, że ​​Kevin powiedział swojemu szefowi, że zamierza ściąć włosy, na co klaun sarkastycznie zareagował i odpowiedział: „Znowu będziesz je ściął?” „Lepiej się ogol”.

Następnie Kevin odpowiedział, że strzyże włosy co dwa tygodnie, tak powiedział mu wirusowy klaun z TikTok „Może przytniesz trochę brzuch? Z każdym tygodniem robi się większy”.– odpowiedział Brinkus Deras.

Chociaż mogłoby się wydawać, że Roberto wcielając się w rolę Princos Deras podchodzi do spraw wyłącznie z dobrym poczuciem humoru, to dowodzi, że jest inaczej, gdyż Wydaje się, że współżycie z pracownikami jest zdrowe.

Co więcej, młody człowiek również z dobrym humorem przyjął odpowiedzi swojego szefa, gdyż na niektórych nagraniach audio słychać jego śmiech.

W komentarzach wielu użytkowników Chcieliby mieć prezydenta takiego jak Princos Deras, Cóż, to jego poczucie humoru i sarkazm wyróżniały się w nagraniach audio.

READ  BTS | J Hope to Conscription 2023: Najnowsze wiadomości o Jung Ho Seoku i jego zaciągu do armii Korei Południowej, kiedy wyjeżdża, o której godzinie i gdzie będzie znajdować się jego baza wojskowa | bts

Co zrobił Prinkos Deras, zanim stał się sławny

Zanim zyskał sławę, komik Roberto Carlo rozpoczął karierę pod różnymi pseudonimami, pokazując A Oferta alternatywna Jak wiemy dzisiaj.

Komik rozpoczynał karierę pod pseudonimem „Tongorito”, występując na imprezach w swoim mieście, nie otrzymując za swój występ żadnej zapłaty. Później zmienił nazwisko na „W dzień skaczesz mocno, a wieczorem wygrywasz”.

Jednak ze względu na długą nazwę skrócił ją do „Brincos Dieras”, jak jest obecnie znana. Roberto Carlo przyznał to w rozmowie z Fernando Lozano Pomyślał o nadaniu swojemu bohaterowi imienia „Globito”.

Zanim poświęcił się światu rozrywki, Brinkos Deras ujawnił, że w dzieciństwie i młodości poświęcał się pracy w Sprzedawanie gazet, mycie okien i śpiewanie w ciężarówkach.

Był także koordynatorem w Kościele katolickim ds. grup młodzieżowych, edukacji chrześcijańskiej i innych wydarzeń związanych ze Wspólnotą Guadalupe, częścią obszaru metropolitalnego Monterrey. Nawet jego pierwszy udział w roli klauna miał miejsce podczas wydarzenia kościelnego.

Elmm