25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MIT właśnie uruchomił w pełni bezpłatny kurs online do nauki cyklu komórkowego – Teach Me About Science

MIT właśnie uruchomił w pełni bezpłatny kurs online do nauki cyklu komórkowego – Teach Me About Science

xr:d:DAF9ZKskyxk:2449,j:580263253170446657,t:24041402

Jeśli kiedykolwiek chciałeś dowiedzieć się więcej o działaniu komórek,… Instytut Technologii Massachusetts (MIT) Ma dla Ciebie idealną propozycję. Niedawno Massachusetts Institute of Technology (MIT) uruchomił specjalistyczny kurs z zakresu… Biologia komórki koncentruje się szczególnie na cytoszkielecie i cyklu komórkowymSą niezbędnymi składnikami do zrozumienia zachowania i funkcji komórek.

Kurs 7-tygodniowy

Ten kurs MIT kontynuuje biologię komórkową ok 7 tygodni, z zaleceniem poświęcenia tego czasu 4 do 6 godzin tygodniowo. Elastyczność kursu pozwala na postępy we własnym tempie, dzięki czemu idealnie nadaje się do dostosowania do różnych harmonogramów i zobowiązań. Nie musisz śledzić żadnego forum ani aktywności prawnej, która może uniemożliwić ten proces.

Głównym celem kursu jest rozwinięcie umiejętności myślenia naukowego, zachęcenie do korzystania z danych eksperymentalnych i pokazanie, że biologia jest dziedziną aktywną Rozwija się codziennie dzięki nowym dowodom. Ponadto kurs integruje naukę o uczeniu się, aby poprawić zrozumienie i utrwalenie prezentowanych koncepcji.

Zawartość kursu

Kurs podzielony jest na następujące moduły:

Badanie mikroskopowe: Wprowadzenie do technik mikroskopowych stosowanych w biologii komórki.

Cytoszkielet aktynowy: Szczegółowe badanie cytoszkieletu aktynowego, jego funkcji i znaczenia w strukturze komórkowej.

Cytoszkielet mikrotubul: Analiza cytoszkieletu mikrotubul, jego organizacji i roli w procesach komórkowych.

Generowanie siły i ruchu: Zbadaj, w jaki sposób cytoszkielet przyczynia się do wytwarzania siły i ruchu w komórkach.

Podział komórkowy: Dogłębne badanie procesów i mechanizmów biorących udział w podziale komórek.

Regulacja cyklu komórkowego: Analizować mechanizmy regulacyjne kontrolujące cykl komórkowy i zapewniające jego prawidłową realizację.

the Instruktorzy odpowiedzialni za kurs to Ian Chaiman, Maria Ellen Wiltrout i Darcy Gordon, wszyscy są profesorami biologii i ekspertami w swoich wydziałach w MIT. Ich doświadczenie i wiedza zapewniają wysoką jakość i nowoczesność nauczania Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie biologii komórki.

Źródło: Getty Images

Oficjalny certyfikat

Treść kursu jest całkowicie bezpłatna, co daje świetną okazję Bezpłatnie ucz się i doskonal swoje umiejętności w zakresie biologii komórki. Jeśli jednak jesteś zainteresowany uzyskaniem oficjalnego certyfikatu z Massachusetts Institute of Technology (MIT) potwierdzającego to Klasa I wiedza nabytyIstnieje opcja płatna 1627 peso. Ta opcja jest Całkowicie Mój wybórdzięki czemu możesz zdecydować, czy chcesz uzyskać certyfikat, czy po prostu cieszyć się nim treść Edukacyjny Bez dodatkowych kosztów.

READ  Cuando los trabajos físicos también se convierten en distribuidos » Enrique Dans

Otwórz rejestrację

Zarejestruj się na ten kurs Instytut Biologii Komórkowej MIT jest już otwarty i już dziś można się zarejestrować. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poznać tę imponującą i rozległą dziedzinę Studiuj biologię i jeszcze lepiejWiedząc, że będziesz miał cały czas, aby go ukończyć.

Link do kursu: Zarejestruj się i uzyskaj dostęp Biologia cyklu komórkowego: cytoszkielet i cykl komórkowy Z Massachusetts Institute of Technology.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.