19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Misja BepiColombo wysyła pierwsze zdjęcia Merkurego

Zaproszeni misja europejskich i japońskich agencji kosmicznych BepiColomboWykonał swój pierwszy lot i przeleciał w odległości 200 km od powierzchni Ziemi Rtęć, przechwytywanie Kino Nigdy nie widziany z tej skalistej planety.

pierwszy Kino Został uchwycony podczas pierwszego z 6 lotów zaplanowanych przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA) i Japońską Agencję Badań Kosmicznych za pomocą kamery śledzącej z modułu transportu lotniczego. Rtęć, kiedy statek kosmiczny znajdował się około 2418 kilometrów od planety.

W jaki sposób misja BepiColombo uchwyciła Merkurego?

ten Kino Udostępniono na koncie Misji na Twitterze BepiColombo Uchwycony w części półkuli północnej z Rtęć, gdzie pojawia się równina Sihtu, która została zalana lawą planety.

Ponadto można zobaczyć krater wulkanu Lermontowa o szerokości 166 kilometrów,

Według ESA
Wygląda błyszcząco, bo ma wyjątkowe właściwości Rtęć Nazywane są „dziurami”, w których lotne pierwiastki przedostają się w przestrzeń.

Co zrobi misja BepiColombo na Merkurym?

Podczas tej pierwszej misji misja BepiColombo Więcej szczegółów zostanie wysłanych i Kino Do planety Ziemia, która skupi się na dużych kraterach znajdujących się na powierzchni Rtęć Co jest bardzo podobne do tych znalezionych na Księżycu, podała Europejska Agencja Kosmiczna w oświadczeniu wydanym w sobotę 2 października.

misja BepiColombo Został wystrzelony w 2018 roku w ramach misji zespołowej Europejskiej Agencji Kosmicznej i Japan Aerospace Exploration Agency, która będzie dążyć do sześciokrotnego przelotu nad powierzchnią Merkurego w celu zebrania Kino Oraz dane, które pomogą w poszukiwaniu ewolucji planety najbliższej Słońcu.

adn40, najczęściej oglądany kanał informacyjny w Meksyku. Pobierz plik

Podanie
.

erw

READ  Sieć WhatsApp | Sztuczka dla Ciebie polega na zablokowaniu aplikacji i będziesz mógł zalogować się tylko za pomocą hasła | Aplikacje | Smartfon | technologia | WA Web Plus | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA