20 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Legendy Pokémon: Arceus zapisuje usunięty przedmiot z Pokémon Diamond i Pearl – Nintenderos

Z pewnością wielu z Was zna historię lazurowy flet zatrudnienie pokemony diamentowe i perłowe. Cóż, wygląda na to, że Legendy Pokemonów: Arceus przyniósł go z powrotem.

Dla tych z Was, którzy go nie znają, możemy powiedzieć, że ten Lazurowy Flet był przedmiotem, który miał być rozprowadzany przez zewnętrzne wydarzenie w Diamentach i Perle do użytku w Filarze Lance. Po dotknięciu pojawią się schody do Hall of Origin, aby walczyć i schwytać Pokemona Arceus.

Obiekt nie został jednak nigdy rozprowadzony, a przyczyna nie była znana. Niektórzy podejrzewają, że to dlatego, że motywy religijneJednak na razie nie zostało to potwierdzone.

Wiemy, że Azure Flute powraca w Pokémon Legends: Arceus, ponieważ najnowszy zwiastun pokazuje nam bohatera grającego na flecie, aby zaprosić Pokémona do jazdy, który wygląda dokładnie jak Azure Flute. Wiemy, że brzmią podobnie, ponieważ w kodzie Diamond i Pearl możliwe było odtworzenie dźwięku Azure Flute i brzmi on jak ten nowy flet, znany jako Niebiański flet.

Podczas swojej przygody zdobędziesz niebiański flet. Jeśli go dotkniesz, przywoła specjalnego Pokemona, który pozwoli ci na nim jeździć. Z ich pomocą możesz swobodnie eksplorować Hisui, drogą lądową, morską, a nawet powietrzną.

Co myślisz o tych szczegółach?

przez.

READ  WhatsApp Plus 2022 19.30.0: Pobieranie i aktualności