14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp | Co się stanie, jeśli napiszesz do J Balvina | Aplikacje na Instagramie | numer | Smartfon | sztuczka | ciekawość | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Jest to aplikacja, w której wiele osób lubi rozmawiać z kimkolwiek, po prostu rejestrując swój telefon komórkowy w kontaktach. Ale nie tylko to, jest to również jedna z platform tak pełnych ciekawostek, jak liczba, która wywołała spore zamieszanie na Instagramie: chodzi o .

Oznacza to, że piosenkarz ma wiele na Instagramie. Po prostu przejdź do swojego profilu, aby móc go zobaczyć na własne oczy. W przypadku, gdy chcesz z nim porozmawiać, konieczne jest wpisanie numeru z obcym kodem, aby rozpocząć z nim komunikację. Czy on naprawdę ci odpowiada?

Jak wiecie na Instagramie istnieje możliwość umieszczenia własnego bezpośredniego linku Dzięki temu firmy mogą natychmiast skontaktować się z Tobą, aby dowiedzieć się na przykład o cenie konkretnego produktu.

Ale wielu wydawało się to tajemnicą J balvin, piosenkarz, który w ostatnich dniach znalazł się w czołówce komentarzy po krytyce Residente de Calle 13, ogłosił swoje przesłanie . Czy to może być wirus? Pułapka? Czytaj.

Co się stanie, jeśli napiszesz przez WhatsApp do JBALVIN

Telefon jest dostępny dla każdego na profilu na Instagramie . J Balvin, czyli około +1 917-294-2176Aby móc wejść bezpośrednio, możesz nawet śledzić to .

Po wejściu do rozmowy zobaczysz, że nazywa się YT Rocker. Jeśli wpiszesz „Cześć”, menedżer piosenkarza odpowie Ci za pomocą bota, który pozostawi Twoje zapytanie. Jeśli to ważne, możesz zostawić długą wiadomość, aby mogli się z Tobą skontaktować.

Tak by odpowiedzieli, gdybyś napisał do piosenkarza JBalvina na WhatsApp. (Zdjęcie: magazyn)

„Cześć, jestem J. Pott, asystent J. Balvina, jak zrozumiesz, że tak wiele osób pisze do nas w tej chwili i dlatego Jose powierzył mi pomoc. Ale nie martw się, kto nie chciałby, żeby J w którymś momencie wysłał mnie na odpoczynek i skończyło się na tym, że sam z tobą porozmawia, Podaj wiadomość.

READ  OPPO w Europie rejestruje znaki towarowe dla maksymalnie 7 składanych telefonów komórkowych

Na koniec tekst kończy się słowami „Aby kontynuować i zarejestrować się w tej nowej społeczności, chcielibyśmy Cię lepiej poznać i dowiedzieć się więcej o Tobie”. Czy miałbyś szczęście i porozmawiałbyś z samym J Balvinem?

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.