23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Minuta po minucie zginęło kilkadziesiąt osób

Minuta po minucie zginęło kilkadziesiąt osób

co najmniej 30 zabitych Jest zrównoważony, a jednocześnie tragiczny Upadek kopalni złota O imieniu Szalona PaulinaZnajduje się w La Paragua w stanie Bolivar, około 750 kilometrów na południowy wschód od Caracas. Jest również Pochowano 100 osób O sprawie poinformowało także CNN, powołując się na burmistrza tego miasta Jorge Arciniegę. „To ciężki cios, że kopalnia Bula Luka zadała nam ogromny problem uwięzionych ludzi. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaopiekować się naszymi dotkniętymi pacjentami i każdym, kto potrzebuje naszych usług. Niech Bóg będzie z nami” – powiedział. powiedział. Urzędnik według lapatilla.com.

Kilka godzin wcześniej minister bezpieczeństwa Ciudad Bolívar Edgar Collina Reyes potwierdził, że we wtorek 20 lutego po południu w kopalni doszło do osunięcia się ziemi. Szalona Paulina. Dziennikarz Fritz Sanchez zamieścił informacje i zdjęcia w mediach społecznościowych Głębokość 35 metrów Prawie i dolina ustąpiła.


W mediach społecznościowych krążą różne nagrania wideo przedstawiające momenty po upadku.

Według informacji nielegalna kopalnia była kontrolowana przez gang przestępczy kierowany przez El Ciego i Nelsona El Caracas.

Nowości w przygotowaniu.

READ  Dziesiątki zabitych w katastrofie lotniczej w Nepalu