22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Meksyk powitał nas jako dzieci” – powiedział Maduro po powrocie do Wenezueli.

Carakas. Prezydent Wenezueli, Nicolas Maduro, przyleciał w tę niedzielę na lotnisko Maiquetia, które obsługuje Carakaspo nagłym udziale w spotkaniu Wspólnoty Państw Ameryki Łacińskiej i Karaibów (silak) w Meksyku.

„W porządku, gotowe, na lotnisku Maiquetia, właśnie przylatuję. Misja zrealizowana w Meksyk„Dobre zwycięstwo Unii Latynoamerykańskiej i Karaibskiej” – powiedział Maduro w filmie zamieszczonym na swoim koncie na Twitterze.

Widać na nim, jak wysiada z samolotu linii lotniczej Conviasa, która została zatwierdzona w 2020 roku przez władze Zjednoczone państwo Po zauważeniu, że był używany do „transportu Urzędnicy Skorumpowani członkowie systemu na całym świecie, aby wzmocnić poparcie dla ich antydemokratycznych wysiłków”.

„Już przyjeżdżam z Celitą” – dodał Maduro, odnosząc się do swojej żony, Celia Floresktóry towarzyszył mu w podróży z synem Nicolas Maduro wojna.

Opisał swoje doświadczenie w Meksyku jako „dobre” i uznał je za nią Jego powrót „zwycięski”.

„Meksyk przywitał nas jako dzieci, z miłością, niech żyje jedność Ameryki Łacińskiej i Karaibów, a my kontynuujemy walkę i zwycięstwo” – zakończył.

Obecność głowy państwa Wenezueli była jednym z najbardziej uderzających obrazów w historii spotkanie celac.

Z tego powodu Prezydent Paragwaju, Mario Abdo BenitezSwoje przemówienie na spotkaniu rozpoczął od poparcia nieuznawania rządu Maduro.

„Moja obecność na tym szczycie w żadnym wypadku nie jest wyrazem uznania rządu pana. Nicolas Maduro. Stanowisko mojego rządu nie uległo zmianie i myślę, że dobrze jest, aby powiedzieli to z wyprzedzeniem”.

Kiedy mówił, Maduro przerwał mu i krzyknął: „Nie jestem z twoją osobą, oprawcy”.

Po przybyciu do Caracas prezydent Wenezueli potwierdził, że „w tym tygodniu miał wiele dobrych rzeczy” sklasyfikowanych jako „radykalne”, model wdrożony przez jego rząd i składający się z siedmiu dni Elastyczność gospodarka częściowa Siedem innych jest objętych kwarantanną.

Przeczytaj także: Nicolas Maduro, święta narodowe i Kim Kardashian: wiadomości tygodnia, w memach

ardm

READ  Centaurus lub BA 2.75, czym jest nowy wariant Omicron i jakie są jego objawy?