16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Meksyk jest jedną z 5 najlepszych drużyn narodowych na świecie”

„Meksyk jest jedną z 5 najlepszych drużyn narodowych na świecie”

głowa Panamska Federacja Piłki Nożnej, Manuel Arias, podkreśl jakość reprezentacja MeksykuI Jego kolejny przeciwnik w eliminacjach do Mistrzostw Świata, zespół, który powiedział, jest w pierwszej piątce na świecie.

Po narzuceniu przed nim czegoś takiego JamajkaLaski cynamonu zaraz się zmierzą trójstronnyDrużyna, którą Arias uważał za jedną z najlepszych na świecie i dysponuje zasobami, których nie ma, ale zapewnił, że będzie grał pokornie, aby spróbować uzyskać pozytywny wynik.

„Meksyk jest moim zdaniem prawdopodobnie piątą najlepszą drużyną na świecie, jest to zespół, który ma szeroką kadrę trenerską, wiele zasobów, których nie ma kraj taki jak Panama, a także ma wiele armii i obywateli, których nie posiadamy „Nie mamy tutaj, tutaj wszyscy jesteśmy Panamczykami, nie Argentyńczykami, ale oni są częścią rzeczy i idziemy pokornie i krok po kroku” – powiedział TUDN.

Ponadto zgodził się, że gra przeciwko Meksykanom działa na ich korzyść, aby ocenić rozwój, przez który przeszli jako drużyna narodowa, i chociaż dał jasno do zrozumienia, że ​​trudno będzie im „pokonać” tego przeciwnika, mają nadzieję, że uda im się to zaskoczyć to. Ich występ w sądzie, tak jak do tej pory, bo nikt nie powiedział, żeby się tego spodziewać Panama Będzie szedł jako sub-lider swojej grupy.

„Meksyk jest gigantem CONCACAF, to fakt, nie tylko federacja ma więcej zasobów, więcej graczy za granicą, to liga płaci najlepiej w CONCACAF I to jest jasne, dziś po dwóch meczach Meksyk prowadzi. Myślę, że nikt nie spodziewał się, że Panama będzie druga, ale wszyscy oczekiwali, że Meksyk będzie numerem jeden”.

Możesz być również zainteresowany: Alexis Vega doznał rozdarcia w swoim pojedynku z Kostaryką.