16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W ten sposób włoska prasa rzuciła Chico Perezowi na jego udział w Grand Prix Holandii

W ten sposób włoska prasa rzuciła Chico Perezowi na jego udział w Grand Prix Holandii

Włoska prasa odrzuciła Checo przed Grand Prix Włoch (fot. REUTERS/Andrej Isakovic)

Po wspaniałym powrocie, którego dokonał Sergio Perez w Circuit Zandvoort na Grand Prix Holandii Będąc na ósmym miejscu, występ Meksykanina nie został dobrze odebrany przez międzynarodową prasę, zwłaszcza przez włoskie media, które nie miały sympatii ani dezaprobaty. wydajność Czech Chociaż wybrany jako Pilotuj dzisiaj.

W ramach oceny okresowej przeprowadzanej przez placówkę Gazzetta dello sport ocenić wydajność Kierowcy Formuły 1 W każdym Grand Prix brama Przegrany Czech Z ocena pięć Bo przez cały czas trwania konkursu napotykał różne trudności, które doprowadziły go do zdobycia tej notki we włoskiej prasie.

Od tego czasu zaczęły się problemy z tapatio z sobotnich kwalifikacji Został wyeliminowany w Q1. Kolejny element boli czerwony Byk On był Wymiana silnika Cóż, Meksykanin musiał wyjechać z korytarz dziurawy, Fakt, który zadecydował o jego wyniku w wyścigu.

(Zdjęcie: REUTERS/Piroshka van de Woo)
(Zdjęcie: REUTERS/Piroshka van de Woo)

Podaj kilka słów Gazzetta Dell a Czech Perez Dostali polecenie uszeregowania ich w sobotę. „Dyskwalifikacja w I kwartale z powodu błędu w loterii skazuje go na ściganie się z tyłu. „Powrót nie usuwa chaosu” – napisały włoskie gazety.

Czyli krytyka Włochów ciąży na Meksykaninie, bo kolejny konkurs odbędzie się za: Narodowy Autodrom Monza odpowiadającej Włoski GPWięc skupiamy się na tym, co możesz zrobić Czech Na drodze.

Perez zaczął Grand Prix Holandii z Ostatnie stanowiska Dzięki kwalifikacjom dzień wcześniej, pomimo swoich wysiłków, w ostatnim wyścigu udało mu się zająć dopiero ósme miejsce. Po zakończeniu zawodów kierowca z Guadalajary stwierdził, że mógł walczyć o wyższą pozycję, jednak twarz z Lando Norris Zostaw to stronnicze.

Checo Pérez tytułem „Kierowcy Dnia” podczas Grand Prix Holandii

Checo został dziś uznany za zawodnika podczas Grand Prix Holandii (zdjęcie: EFE/EPA/Lars Baron)
Checo został dziś uznany za zawodnika podczas Grand Prix Holandii (zdjęcie: EFE/EPA/Lars Baron)

meksykański pilot sergio Czech Perez został wybrany pilotem D-Daypo skończeniu 8. miejsce Na Grand Prix (GP) Holandii, co oznacza eskalację 12 miejsc Od samego początku (wykonane z pozycja otworu).

READ  Raul Gutierrez obwinia Argentynę za to, że nie strzelił Ramiro Carrery i Augusto Lottiego

W ten sposób Tapatio zwyciężył w głosowaniu na swoich kolegów z drużyny Max Verstappen, który wygrał w Zandvoort.

Perez szczegółowo wyjaśnił, jak wyglądały pierwsze minuty wyścigu i przyznał, że w pewnym momencie uznał to za „przegraną”, choć w końcu udało mu się go pokonać i zdobyć cztery punkty.

Być może najważniejszą przepustką Guadalajary była ta, którą wykonał po holenderskich zawodach na torze, na bezpośrednim rywalu Lando Norrisie (Zdjęcie: FIA/Delivery via Reuters)
Być może najważniejszą przepustką Guadalajary była ta, którą wykonał po holenderskich zawodach na torze, na bezpośrednim rywalu Lando Norrisie (Zdjęcie: FIA/Delivery via Reuters)

Od drugiej rundy było bardzo skomplikowanie, bo Nikita bardzo się spóźniał. Od tego momentu wyścig wyglądał na przegrany i musieliśmy posunąć się do skrajności, każdy był trudny. Skontaktowałeś się z Norris, doznałem uszkodzeń na ziemi, straciłem aerodynamikę i w końcu byłem blisko Hiszpanów” – komentował w gwiazda akcja.

„Tak, prawie zderzyłem się z Nikitą, zniszczyłem opony, ale w końcu udało mi się dotrzeć do Hiszpanów. Również bardzo szczęśliwy dla Maxa i zespołu” – powiedział Meksykanin w wywiadzie.

Być może najważniejszym podaniem w tapatio było to, które wykonał pod koniec rywalizacji na holenderskim torze, na swoim bezpośrednim rywalu, Lando Norrisa. Brytyjczyk i właściciel McLaren walczą przeciwko Czech Perez zajął trzecie miejsce w mistrzostwach kierowców.

Czytaj: