18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Medycyna estetyczna. Laser kontra natura – Zdrowie

Co myślisz o współczesnych Polkach? Czego najbardziej nienawidzimy w naszym ciele? W tej kategorii, niezależnie od wieku, niekwestionowanym liderem jest brzuch, wskazuje go 37 proc. Wszyscy respondenci. Nienawidzimy też naszych zębów, nóg i piersi (badanie Gfk Polska). Dlaczego każdy Polak jest na intensywnej diecie i diecie.

Dziś medycyna estetyczna wspiera walkę o lepszą sylwetkę kobiety. Na różne sposoby proponujemy Państwu kilka zabiegów, które są alternatywą dla liposukcji. Nawet na siłownię. Dość często Polki wybierają gabinety medycyny estetycznej do uprawiania sportu, aby zastosować tam stymulatory elektromagnetyczne mięśni. Dzięki temu szybciej tracą tkankę tłuszczową.

inteligentne starzenie

Odchudzanie pod okiem kosmetologa to jeden z trendów medycyny estetycznej XXI wieku. Najważniejsze teraz jest zapobieganie przedwczesnemu starzeniu się i holistyczne podejście do urody, ciała i zdrowia. Klienci gabinetów medycyny estetycznej wiedzą, że zbilansowana dieta, odpowiednia dawka ruchu i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego wyglądu. Wszystko to jest zgodne z ideą inteligentnego starzenia, czyli podejścia, które w sposób zrównoważony i naturalny obniża biologiczny wiek skóry. Pielęgnacja ciała i zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej wpisują się w ten trend.

Eksperci przewidują, że przyszłość medycyny estetycznej i anti-aging będzie dotyczyć wszelkiego rodzaju zaawansowanych technologicznie urządzeń. Laser jest szczególnie przydatny przy utracie jędrności skóry. Co więcej, leczenie laserowe jest popularne od kilku lat. Jest coraz więcej rodzajów idealnych laserów, które między innymi wpływają na bezpieczeństwo i skuteczność depilacji czy zwalczanie przebarwień skóry.

Należy jednak zaznaczyć, że kliniki medycyny estetycznej to nie supermarket. Dlatego decyzje o konkretnych zabiegach lub zabiegach, preparatach i urządzeniach podejmujemy zawsze po konsultacji z naszym lekarzem specjalistą, który wybierze dla nas najlepszy. I podążajmy za trendami, bądźmy umiarkowani.

Bo trend jest naturalny, nawet jeśli jest osiągany dzięki pomocy ekspertów.

READ  Nowa jednostka diagnostyczna chorób rzadkich w Szkole Medycznej Uniwersytetu Onam.

Kalina Ben Sira, założycielka Kliniki La Perla w Warszawie:

Każda kobieta po 40 roku życia powinna zacząć myśleć o medycynie estetycznej jak o swojej najlepszej przyjaciółce. Wybierając kilka zabiegów masz pewność pięknego, jędrnego ciała i gładkiej skóry przez cały rok.

W Clinicas La Perla oferujemy zabiegi, które powstrzymują procesy starzenia się organizmu, jednocześnie nie zabierając zbyt wiele Twojego cennego czasu.

Oczywiście każda kobieta jest inna i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego doświadczony lekarz dobierze odpowiednią kurację. Pamiętaj, że skuteczność zależy od jakości preparatu, stężenia i sposobu podania. Warto zaufać specjalistom i wybrać najlepszych.

Kalina Ben Sira

Zdjęcie: materiał prasowy