23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mbappe zaprzecza, że ​​podpisał już kontrakt z Realem Madryt

Mbappe zaprzecza, że ​​podpisał już kontrakt z Realem Madryt

Przyszłość Kyliana Mbappenadal jest graczem Paryż Saint-Germainpozostaje niejasny, bo choć coraz częściej postrzegany jest jako bliższy muDo Realu MadrytGracz francuski odrzucić Który podpisał już kontrakt z hiszpańską drużyną.

Dlaczego Mbappe nie podpisał kontraktu z Realem Madryt?

Według informacji podanych przez media „RMC Sport”Francuski napastnik wyjaśnił to w ciągu ostatnich kilku godzin Nic nie zostało jeszcze zamknięte Z zespołem, który prowadzi Florentino Pereza Którego szukał przez kilka sezonów.

Według tego samego brokera. Mbappe Zapytano go o jego przyszłość i możliwość podpisania kontraktu Real Madryt Podczas kolacji, w której uczestniczył V Pałac Elizejski w Paryżu W którym oni też byli Emmanuela MacronaPrezydent Francji i drugiEmir Kataru.

„Według licznych świadków napastnik nie uniknął pytań o swoją przyszłość i przejścia do Realu Madryt, a hiszpańska prasa twierdzi, że już podpisał kontrakt. Odpowiadając rozmówcom, tłumaczył, że nic nie zostało zrobione„, szczegółowo opisując wspomnianą metodę.

Mbappe już ogłosił swoje odejście z Paris Saint-Germain

Warto dodać, że ogłoszono to już kilka tygodni temu Mbappe Skontaktowano się Paryż Saint-Germain Decyzja o opuszczeniu klubu latem tego roku, kiedy wygasa jego kontrakt z zespołem. Liga Francuska 1.

od tego czasu Real Madryt Stał się głównym kandydatem do podpisania kontraktu z francuską gwiazdą futbolu, łączoną także z innymi zespołami, takimi jak… Manchester A nawet od Bliski wschód.

READ  Meksykańska drużyna publikuje zaproszenie na mecze przeciwko Stanom Zjednoczonym i Kanadzie