20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksykańska drużyna Feminil zna swojego przeciwnika w Final Four Złotego Pucharu

Meksykańska drużyna Feminil zna swojego przeciwnika w Final Four Złotego Pucharu

Zakończyła się faza grupowa pierwszej rundy Złoty Puchar Kobiet W historii ogłoszono mecze ćwierćfinałowe pomiędzy ośmioma zakwalifikowanymi drużynami: Kanada, Brazylia, Meksyk, Stany Zjednoczone, Kolumbia, Paragwaj, Argentyna I Kostaryka.

Możesz być zainteresowany: HISTORIA: Meksyk pokonuje USA i awansuje na pozycję lidera Złotego Pucharu W

Z każdego sektora do awansu awansowały po dwie najlepsze drużyny oraz dwie najlepsze drużyny z trzeciego miejsca, a mianowicie: albiceleste I Etyka zawodowaKto zakwalifikował się z remisem.

Dowiedz się, kto Meksyk będzie rywalizować w Final Four W Gold Cup

the Reprezentacja Meksyku kobiet Bilet do fazy pucharowej zdobył po zajęciu czołowego miejsca w drużynie grupa A Z siedmioma punktami, dziesięcioma golami i zerem przy nich, co osiągnęli po zwycięstwie państwo dołączyć Właściwie Republika dominikański.

Tym samym zostali trzecią najlepszą drużyną w całych rozgrywkach. CONCACAFwięc to on będzie jego przeciwnikiem, który pokona go w ćwierćfinale Paragwajjeden z gości Konfederacja Ameryki Południowejktóra w najlepszej klasyfikacji zajęła szóste miejsce.

the Peroga Zapewnił sobie klasyfikację, będąc drugim najlepszym w swojej grupie z sześcioma punktami: dwoma zwycięstwami i jedną porażką.

W równowadze przeciw MeksykAztekowie radzą sobie dobrze, bo mierzyli się ze sobą cztery razy, trzy razy wygrywając i tylko raz przegrywając.

Jak poszły mecze ćwierćfinałowe Gold Cup?

KanadaNajlepszy Grupa Cbędzie mierzony w Kostaryka W tym pierwszym wykluczającym przypadku. Obie drużyny mierzyły się już ze sobą w fazie grupowej, a drużyna Ameryki Północnej zwyciężyła 3:0. Ticos został wybrany najlepszą drużyną z trzeciego miejsca po losowaniu na korzyść CONCACAFWynika to z parytetu we wszystkich obszarach, który utrzymywał Portoryko.

Możesz być zainteresowany: Reprezentacja Meksyku potwierdza mecze z Australią i Kolumbią

Zjednoczone państwo Będzie mierzony o godz Kolumbiadwa najlepsze miejsca na drugim miejscu w mistrzostwach; Brazylia I Argentyna Wystąpisz w klasyku Konfederacja Ameryki Południowej 2 marca przyszłego roku sprawa ta zostanie zamknięta właśnie w drodze pojedynków Meksyk I Paragwaj.

READ  Aston Martin otrzyma silnik Red Bulla od 2026 roku