20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matka Danielle Bisogno dowiedziała się z mediów przed śmiercią kierowcy: „To był ogromny szok”.

Matka Danielle Bisogno dowiedziała się z mediów przed śmiercią kierowcy: „To był ogromny szok”.

Pani Bisonio, która w przeciwieństwie do swoich dzieci trzymała się z dala od opinii publicznej, w 2020 roku pokonała poważną chorobę. (César Eduardo Torres Vargas)

Rodzina Bisogno i obsada Telewizja Azteka Są zszokowani ostatnią złą wiadomością: śmiercią kobiety. Araceli Bisogno Tapiaktóry zmarł w sobotę 24 lutego, podczas gdy jego syn Daniele Bisogno przebywał w szpitalu i niedawno został ekstubowany.

Choć nie zostały ujawnione okoliczności, w jakich kobieta zmarła w wieku 71 lat, a jej bliscy nie złożyli oficjalnych zeznań, zaczęły pojawiać się pewne szczegóły niefortunnego zdarzenia.

Kierowca szyby wciąż nie wie, że jego matka, Araceli Bisogno, nie żyje

Dziennikarz w niedzielę 25 tego miesiąca Kwiat blond Ogłosił to w swoim programie Niesamowita formuła Że przed śmiercią Araceli Bisogno o poważnym stanie syna dowiedziała się z mediów, a nie bezpośrednio.

Kobieta zmarła niespodziewanie w chwili, gdy jej słynny syn trafił do szpitala i właśnie „wybudził się” ze śpiączki farmakologicznej, w której przebywał przez kilka dni.

Patty Chapuis ujawniła, że ​​matka Danielle Bisogno trafiła do szpitala we wczesnych godzinach porannych w piątek, 23 lutego. Źródło: @@ChapoyPati, X

Choć przyczyna śmierci nie jest znana, Flor Rubio stwierdziła, że ​​matka Daniela, Alejandro i Yvette Bisogno była w złym stanie zdrowia i aby móc oddychać, musiała być podłączona do butli z tlenem.

Według rozmówcy pani Araceli zachorowała po zarażeniu się Covid-19, które miało miejsce w 2020 roku, przyjmuje się zatem, że jej nagła śmierć miała związek ze wspomnianym uszkodzeniem płuc.

Obecnie przyczyna jego śmierci nie jest znana, gdyż rodzina Bisogno, nawet pani Bisogno, zachowała całkowitą tajemnicę. Natychmiast poddano ją kremacji, bez ceremonii oglądania.na południe od miasta Meksyk.

Z informacji udostępnionych przez Flor Rubio wynika, że ​​integralność rodziców „El Muñeco”, jak nazywa się Daniela w stacji telewizyjnej, w której zdobył sławę, mogła zostać zakłócona, gdy dowiedzieli się o niebezpieczeństwie dla zdrowia ich syna.

Oprócz tego, że jest znana ze swojej kochającej i stanowczej dyscypliny, Araceli jest także przedstawiana jako doskonała kucharka (Twitter: @AztecaUno)

„Nieoficjalnie możemy mówić o tym, że w czasie pandemii rodzice Daniele Bisogno zostali zarażeni ciężkim koronawirusem. Wiem, że w tych dniach, kiedy Daniel przebywał na oddziale intensywnej terapii, niestety jego rodzice odkryli, jak poważny jest jego stan zdrowia. Za wszystko, co publikuje się w mediach– powiedziała dziennikarka w swoim programie radiowym.

READ  Horoskopy Zada ​​Muhammad: Oto prognozy horoskopów na dzisiaj, środę, 24 stycznia

„Najbliższa rodzina próbowała ich powstrzymać właśnie dlatego, że byli w złym stanie zdrowia. O ile wiem, matce Daniela, według nieoficjalnej wersji, podano tlen. Być może w ramach kontynuacji silnego koronaawirusa, na który cierpiała.” Przyjdź radości.

„W połączeniu z ogromnym szokiem, jaki wywołała informacja, że ​​jej syn znajduje się na intensywnej terapii, uważam, że skomplikowało to sytuację zdrowotną pani Araceli” – stwierdziła Flor Rubio.

Podobnie jedna z jej współpracownic, Ana Lucia Salazar, ogłosiła, że ​​Araceli Bisogno Tapia cierpi na cukrzycę.

Daniel i Alex Bisogno, dwaj bracia prowadzący program TV Azteca (Zdjęcie: Instagram)

Wiadomo, że Daniele Bisogno nie jest świadomy śmierci swojej wrażliwej matki, która dochodzi do siebie po operacji przeprowadzonej na jej płucach.

W ostatniej audycji OknaPatty Chapuis wyjaśniła, że ​​Araceli trafiła na izbę przyjęć wcześnie rano w piątek po tym, jak doznała ogólnego pogorszenia parametrów życiowych.

Stwierdzono również, że kobieta już dwukrotnie została zarażona koronawirusem, co odbiło się na jej zdrowiu.

W tej chwili Daniel nie wie nic o śmierci matki (źródło zdjęcia: @raulgtzoficial, YouTube)

„To był bardzo trudny weekend, pełen szoku, ponieważ kto by się spodziewał, że podczas gdy jej syn będzie w szpitalu, będzie musiała wyjść, dlatego przekazujemy tę wiadomość z dużym namysłem, wiedząc, że nasi partnerka jest wciąż w procesie zdrowienia i prawdopodobnie nadal nie wie o tej wiadomości. Możesz sobie wyobrazić, co to będzie dla niego oznaczać, gdy się o tym dowie. „Dlatego nie śpieszymy się z rozpowszechnianiem tej wiadomości” – powiedziała Rosario Murrieta , dyrektor ds. informacji programu.