21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mateus Doria i Modu Aguirre są zaręczeni z Cruz Azul

Mateus Doria i Modu Aguirre są zaręczeni z Cruz Azul

Niebieski krzyż ma ograniczony do jego naśladowców Wzmacniać na turniej inauguracyjny 2023; dużo Mateusz Doria Jak Edwarda Aguirre’a W tym tygodniu będą częścią La Máquina, o ile przejdą badania lekarskie i zaakceptują warunki swoich kontraktów.

Przewodnictwo Niebieski krzyż Przyszedł do mnie zgoda z parą święci przez obu graczy, a teraz brakuje tylko końcowej części procesu, aby przybycie brazylijskiego obrońcy i meksykańskiego napastnika było oficjalne.

oboje Osiągną to tydzień Do miasto MeksykRównież przeprowadzenia badań lekarskich i ustalenia przedmiotu umowy; Po podpisaniu zostaną oficjalnie ogłoszone i wyruszą w podróż IxtapaI Zihuatanejo dołączyć przed sezonem Z plaży, którą stworzył zespół.

Mateusz Doria będzie Obrońca II do kogo przyjdzie Maszyna Tego lata, po podpisaniu Carlosa SalcedoTo dlatego, że zespół Blue Sky szukał wzmocnień defensywnych po ofiarach Ramiro Funesa Moriego, Julio Cesara Domíngueza i Jose Joaquína „Kudłatego” Martineza.

jak długo Edwarda Aguirre’a będzie Pierwszy napastnik To Przyjechało Do klubu Do On Następny semestr W ramach restrukturyzacji zespołu szuka go sztab szkoleniowy, na czele którego stoi Ferretti.

Oczekiwania stawiane przed kolejną kampanią są jeszcze wyższe, osiągając ok liga Do tego z trenerem zastępczym Otwarcie Mistrzostw 2023 najmniej oczekiwany toca A twoja drużyna kwalifikuje się do poważnej gry Tytuł.

READ  FIFA ogranicza prawo weta do reprezentacji Meksyku w jednym meczu