18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Piękna noc dla jedynych graczy, którzy zdobyli 13 tytułów” – Fox Sports

„Piękna noc dla jedynych graczy, którzy zdobyli 13 tytułów” – Fox Sports

Muszą nie tylko pogodzić się z utratą tytułu Liga MX i jednym z najbardziej żenujących salt w ich historii, ludzie z Chivas powinien jeść amerykańskie dowcipy Zabraknie kielicha w Clausurze 2023 i jednej z postaci dodającej cytryny do rany jest Amerykańskie źródło, Moises Muñoz.

Chociaż Guadalajara wyeliminował Águilasa w półfinale, prawda jest taka, że ​​Rojiblancos nie zakończyli gry, kiedy powinni, a bolesna porażka z Tigres na stadionie Akron w Wielkim Finale oznacza, że Chivas pozostawił za sobą 12 tytułów Liga MX, wciąż za Américąo czym sarkastycznie przypomniał im były gracz.

nie przegap: Oto MEMES pokonujący Chivas w wielkim finale

Kpina Moisesa Muñoza z Chivas

przez Twittera, Moises Muñoz napisał do wszystkich fanów Chivas Wiadomość, dla której warto mieć ze sobą wiele Wykroczenie Wśród wymienionych, ale dziesiątki Azulcremas również stanęły w jego obronie i razem kpili z nieszczęścia ludzi z Guadalajary, którzy w dwumeczu 2-0 prowadzili w 25 minut gry w niedzielę.

„Dobry wieczór jedynym graczom z 13 tytułami mistrzowskimi, to wszystko, reszta #FamosAmerica”był aktualnym postem analityka z serii TUDN, któremu towarzyszyło kilka memów innych Amerykanów świętujących potknięcie stada w finale.

Wiadomość Chivasa do Tigresa po porażce w finale

Nieco ponad godzinę później Zobacz, jak znika tytuł Chivas XIIIWyślij oficjalne konto zespołu na Twitterze a Wiadomość dedykowana tygrysom Za zdobycie ósmego mistrzostwa, które jest szóstym dla Północy od 2011 roku do tej pory.

Tak świeżo ranny, ale pokazany z wielką sportową postawą, Sacred Flock napisał: „Gratulacje za bohaterstwo, dobra robota Tygrysiu”.. Ta wiadomość spotkała się z mieszanymi reakcjami jego zwolenników, z których większość podziękowała rojiblancos za przywrócenie ich do finału po kilku latach znaczących sportowych wzlotów i upadków.

READ  LMB karze Diablos Rojos del México i zawiesza reżysera za majstrowanie przy kamerach przeciwko Leonesowi de Yucatán

Niektórzy nie byli tak protekcjonalni z pamiętnymi saltami, z którymi aplikowali Najbardziej ekstremalne żądania zwolnienia Veliko Bonovicia za „opuszczenie Wielkiego Finału”. Inni wystąpili przeciwko przypadkowym graczom, zwłaszcza Alexisowi Vedze, któremu zarzucano „znikanie” w najważniejszych meczach i momentach, kiedy najbardziej go potrzebujesz i kiedy powinien pokazać wszystkie swoje umiejętności jako meksykańska reprezentacja i starter w ostatniej kolejce Mistrzostwa Świata. .