28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

OFICJALNIE: Fernando Ortiz nowym trenerem Realu Madryt

OFICJALNIE: Fernando Ortiz nowym trenerem Realu Madryt

ESPN29 maja 2023, 23:21Czytanie: 3 minuty.

Clasico Reggio w drugim meczu półfinałowym

Przeżyj ponownie najbardziej ekscytujący moment, gdy Tigres zakwalifikował się do wielkiego finału meksykańskiej piłki nożnej, eliminując Rayadosa w Stalowym Gigancie.

Po przejściu przez Amerykę Tano miał nową szansę w meksykańskiej piłce nożnej, zastępując Victora Manuela Vucica.

Fernando „Tano” Ortiza Zrezygnował z zarządzania technicznego Ameryki, po wyeliminowaniu w półfinale, i jest teraz trenerem drużyny Ameryki Północnej. Rayados de MonterreyPo odejściu Victora Manuela Vučicia.

Argentyńczyk udowodnił swoją wartość jako trener, prowadząc Amerykę do trzech kolejnych mistrzostw, choć w półfinale trzykrotnie przegrywał.

W Ameryce był krytykowany za to, że nie był w stanie uczynić Águilasa mistrzem, mimo że w ostatnich latach miał jedną z najbardziej dominujących drużyn w sezonie zasadniczym.

Po przejściu przez Amerykę Fernando Ortiz przybył do Monterrey, aby zastąpić Vuceticha.ESPN

Warto dodać, że do guilas trafił jako trener juniorów do lat 20 i tymczasowo wszedł do technicznego kierunku Ameryki, i udało mu się uratować mistrzostwo, awansując do ligi i dając jeszcze dwie szanse na zdobycie mistrzostwa.

On ’TanuBył poszukiwany w niższych ligach Villarreal, jeszcze przed przybyciem do Ameryki, ale nie udało mu się przeskoczyć na kontynent europejski. Ten związek pomógł mu uzyskać dostęp do Azulcremas, dzięki kontaktowi, jaki nawiązał z Hiszpanem Raúlem Herrerą, który obecnie zajmuje się podstawami Azulcremas.

Ortiz Zrezygnował z América pod koniec półfinału z Chivasem, który w dwumeczu wygrał 1:0 i przegrał 3:2 po przegranym rewanżu na Estadio Azteca.

„Gratulacje Chivas, musimy przyznać, że zagrali lepiej. Gratuluję awansu do finału. Dla mnie, dla mojego sztabu szkoleniowego, jest to zamknięty kurs z instytucją, chciałem powiedzieć, że życzę dobrej nocy i dziękuję za wszystko” – powiedział. Fernando OrtizaTrener Ameryki po przegranej z Chivasem 3-1.

Były kopie, które Ameryka starała się zatrzymać Fernando „Tano” OrtizaChociaż starania te nie przyniosły skutku. Teraz jest oferowany jako trener ds Rayados de Monterreyna kolejny turniej.

Vucetich opuścił drużynę Monterrey po utracie przewagi w półfinale z Tigresem, który ostatecznie wygrał koniec 2023 r.

READ  Mazatlán FC w odnowionym składzie w końcu będzie walczył o walkę w ekstraklasie