2 maja, 2024

Matches of the Day: Len vs America, transmisja na żywo online mecz 6 dnia inauguracyjnej Ligi MX 2022

Liga MX na żywo: Lane kontra Ameryka

gracze do obejrzenia

Luis Montes i Alvaro Fidalgo Mogą to być gracze, którzy robią największą różnicę w zaangażowaniu, więc musisz być bardzo uważny na ich działania dzisiejszego wieczoru w grze. Obóz Nou.

• Otwarcie 2019 | Lyon 0-0 Ameryka

Tak zostanie rozegrany szósty dzień otwarcia 2022 r.

• Lyon kontra Ameryka | zacząć

Prognozy i zakłady na Lyon vs. Ameryka: kto jest faworytem i ile płacą?

Orły zaczynają jako faworyt, aby wygrać to zobowiązanie od Runda 6 2022 Apertura vs Lyon.

• Lin 2.80
  • remis 3.30
  • Ameryka 2,55
Jesteś

Jak oba zespoły osiągają kompromis?

La Fiera nie miał najlepszych startów, ten po tym, jak wiele go kosztował w domu i wciąż nie wygrał zawodów, Pochodzą z tego, że upadli u siebie w domu z Tolucą, dlatego muszą pogodzić się ze swoimi fanami.

dla tej części, Orły w Liga MX nie bawią się dobrze, Cóż, w Aperturze 2022 odnieśli tylko jedno zwycięstwo i nie mogli zdobyć punktów grając na wyjeździe. W swoim ostatnim meczu polegli jako gość z Xolos de Tijuana.

Witamy co minutę!

Marka Claro i Claro Sports Daje Ci pełne życie i na wszystkich swoich platformach Najbardziej atrakcyjny mecz w 6. rundzie otwarcia Liga MX 2022, gdy America’s Eagles odwiedzają Lyon. Zobowiązanie rozpocznie się o 21:05 i od tego momentu minuta po minucie wszystkie powyższe czynności będziesz mieć O szermierce zamykającej działalność tej daty w futbolu azteckim. mecz!