19 kwietnia, 2024

Bramki i podsumowanie Manchesteru United 1-1 Rayo Vallecano w meczu towarzyskim |  31.07.2022

Bramki i podsumowanie Manchesteru United 1-1 Rayo Vallecano w meczu towarzyskim | 31.07.2022

12:06 12 minut temu

Dziękuję

Dziękuję za obejrzenie transmisji meczu Manchesteru United z Rayo Vallecano, pojedynek był bardzo bliski możliwości obu drużyn, a United zaprezentowali się swoim ludziom na Old Trafford przed rozpoczęciem Premier League.

11:50 29 minut temu

90 stopni

Mecz kończy się remisem z jednym golem.

11:40 38 minut temu

81´

Poważny strzał United szukający przewagi.

11:38 41 minut temu

78´

United chce zerwać remis.

11:26 godzinę temu

66´

Błąd Rayo poza obszarem i United wykonują rzut wolny.

11:23 godzinę temu

63

Kolejna metoda dla gości, którzy nabrali pewności siebie po zdobyciu gola.

11:17 godzinę temu

57´

Gooooool od Rayo Vallecano! Z odbicia bramkarza korzystają goście i mecz kończy się remisem.

11:11 godzinę temu

51´

Rayo bar po świetnym strzale z Falcao.

11:07 godzinę temu

47´

Gol Manchesteru United! Emad wykorzystuje odbicie bramkarza i zdobywa pierwszą bramkę.

11:04 godzin temu

46´

Rozpocznij drugą połowę.

10:46 2 godziny temu

cztery pięć

Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem.

10:43 2 godziny temu

43´

Chung oddaje zły strzał w polu karnym.

10:37 2 godziny temu

37´

United gra w regionie Rayo, ale nie zdobywa punktów.

10:31 2 godziny temu

29´

Świetny strzał Eriksena mija bramkę.

10:21 2 godziny temu

20

Falcao jest blisko otwarcia punktacji.

10:15 2 godziny temu

14´

Chung uderza mocno, ale bramkarz utrzymuje piłkę.

10:12 2 godziny temu

Jedenaście

Ronaldo wchodzi w pole z lewej strony i strzela, ale piłka przecina bramkę.

10:10 2 godziny temu

Środek znajduje się na prawo od United, co kończy się rzutem rożnym.

starzy znajomi

W skład Rayo Vallecano wchodzą byli gracze United, Radamel Falcao i Pepe. Falcao strzelił cztery gole podczas wypożyczenia w sezonie 2014-15, podczas gdy Pepe był czerwony w latach 2010-2014, grając siedem meczów i strzelając dwa gole.

9:35 3 godziny temu

Przybycie Manchesteru United

9:30 3 godziny temu

Nowa błyskawica

Lejeune jest przedstawiany jako nowe wzmocnienie Rayo Vallecano, Francuz jest wypożyczony z Deportivo Alavés, a środkowy obrońca ma duże doświadczenie z kilkoma klubami, znając Premier League.

9:25 3 godziny temu

Wzmocnienia tworzą istnienie

Nowi nabyci Lisandro Martinez i Christian Eriksen wezmą udział, zapewniając start obrońcy i pierwszy start Daniemu, który wszedł z ławki rezerwowych w przegranym 1:0 meczu z Atletico Madryt w sobotę.

9:20 3 godziny temu

Ronaldo wraca do wyjściowego składu

Cristiano Ronaldo opuszcza kluczowego zawodnika po kilku tygodniach napięć, ponieważ gracz nie poinformował zespołu, a plotki o jego odejściu wzrosły, a United zobaczy 7 akcji przeciwko Rayo na tydzień przed rozpoczęciem Premier League.

9:15 3 godziny temu

kontynuujemy

Dziękuję za obejrzenie transmisji meczu Manchesteru United z Rayo Vallecano, dziś United kończy przygotowania do sezonu i rusza do Premier League, Rayo Vallecano ma jeszcze tydzień przed startem La Liga, ale mierzy się z tymi przeciwnikami sprawia, że ​​ma rację.

9:10 3 godziny temu