24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul jest zainteresowany Dibre Campendo, kolumbijskim napastnikiem

Cruz Azul jest zainteresowany Dibre Campendo, kolumbijskim napastnikiem

Niebieski krzyż Nie usuwa linii w wyszukiwaniu garłaczy Otwarcie 2023 A teraz imię Zmień czerpakatakujący, który został wezwany do Reprezentacja Kolumbii Ostatnio na zlecenie Nestora Lawrence’aDzięki występom w tamtejszej lidze.

Czy Dibre Campendo dotrze do Cruz Azul?

połowa czasu mogę potwierdzić zainteresowanie Maszyna Artylerią, aby móc go sprowadzić liga MX, Chociaż w tej chwili Nic nie jest jeszcze zamknięte Dla 27-latka grającego w klubie niezależny od Medellin.

Do 2022 roku, dodał rejestrator 12 goli w lidze i cztery kolejne w Pucharze Kolumbii. W Copa Libertadores ma już kilka w 2023 roku i stwierdził, że jego pragnieniem jest nadal być powoływanym do zespołu kawowego swoimi występami.

„Dołączenie do reprezentacji Kolumbii jest ważne dla mojej kariery, ale to nie znaczy, że osiągnąłem już to, czego chcę. Mam nadzieję, że będę kontynuował pracę w ekstraklasie nauczyciel Weź mnie pod uwagę, a także przyjazny, aby nauczyciel mógł spojrzeć na swoich kolegów z klasy, którzy się skupiają. Czasem trudno było Napastnik ligi Został powołany do reprezentacji Kolumbii.

Dzięki możliwości wyjazdu za granicę, wymiana pieniędzy Możesz nawet rozważyć następujące kolumbijskie pojedynkizespół z wysokim poziomem strzelców, takich jak Duvan ZapataNa przykład.

Podpisy Cruz Azul

Na razie Cruz Azul kontynuuje pracę w podpisy dla niego niebiański Otwarcie 2023. Ich celem jest zbudowanie bazy graczy i zapewnienie posiłków na wszystkich pozycjach. Więc teraz zatrudnili obronę Carlosa Salcedo I mają związane pistolety Mateusz Doria Rzeczywiście, napastnicy Eduardo Aguirre i Moises Vieira, który przyjedzie w tym tygodniu na badania kontrolne.

READ  „Nie wiem, czy kraj upadł z powodu ich występów” (wideo) — Fox Sports