9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marchesin zaprzecza obecności dziennikarza po kłótni z Ochoą

Marchesin zaprzecza obecności dziennikarza po kłótni z Ochoą

Augustyna MarchesinaDziś bramkarz Celty Vigo pokłócił się z… Robina RodriguezaDziennikarz Fox Sports, który powiedział, że nie wrócił z tego powodu do Ameryki „Chciał zarobić więcej niż Guillermo Ochoa”.Po skontaktowaniu się z meksykańskim klubem.

Co Marchesin powiedział reporterowi Fox Sports?

W rozmowie z podcastem AlberadyMarkey zauważył, że Rodriguez to zrobił „Niefortunne słowa i komentarze” że nie wiedział, „skąd to wziął”; Co więcej, zwrócił na to uwagę „Nie mówiłem prawdy”Uznał więc, że zasługuje na odpowiedź, w której wyrazi swoje uczucia.

I nie udało mi się nawet połączyć trzech najlepszych lat w mojej karierze, aby osiągnąć tę liczbę. Memo przypomina mi, że tak powiem, meksykańskiego Messiego, bo to zawodnik, który w ostatnich latach wywarł największe wpływy w Meksyku.Darzę go ogromnym podziwem i szacunkiem, bo to świetny profesjonalista. Nie wiem, na czym zarabia Memo, ale to, co się pojawia, jest całkowicie błędne. „Nie mogę zarobić nawet połowy tego, co on zarabia”.

dziennikarz Przeprosił za wszelkie niewłaściwe komentarze, jakie mógł poczynić.A potem nalegaj Ameryka szukała go na rynku Ostatnia zima i początek lata przyniosły mu odpowiedź Argentyńczyka, który stwierdził, że we wrześniu 2022 roku ledwo przyjął ofertę Celty.

natychmiast, Marky Powtórzył swoją miłość do Ameryki i radość z powrotu, a także odniósł się do niektórych sytuacji, które miały miejsce w jego karierze zawodowej, nigdy jednak nie przyznając się, że pragnie otrzymać wysoką pensję, o czym już wspomnieliśmy. Doprowadziło to do napiętej wymiany zdań.

W ten sposób Marchesin zdenerwował się na korespondenta Foxa

Rozmówca chciał także wyjaśnić swoje stanowisko, tzw Wskazał, że ma solidne podstawy do wydania zawieszeniaa nawet przeczytał rozmowę, którą odbył ze swoim źródłem, w której wyjaśnił, dlaczego Markie nie wróci.

READ  Czesi wygrali w Baku! Arturo Elias Ayoub łapie Maxa Verstappena (zdjęcie) - Fox Sports

Jednak mimo wyjaśnień… Piłkarz nie mógł pozbyć się dyskomfortuaż do momentu, w którym to wskazałem „Dziennikarzowi łatwo jest kłamać”.Następnie zamieściła serię irytujących komentarzy.

„Łatwo kogoś zdyskredytować i powiedzieć: „Macchi chciał zażądać więcej niż Ochoa. Podałeś informację i w tym miejscu się myliłeś. Nie będę wdawał się w dyskusję, bo wydaje mi się, że tego właśnie chcesz. Uważam, że kłamanie jest brakiem szacunku.„.