21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fan Chivas oświadcza się i zostaje zaskoczony

Fan Chivas oświadcza się i zostaje zaskoczony

Chivas nie przeżywa obecnie najlepszego momentu Otwarcie League MX w 2023 rokuale na szczęście nie wszyscy jego fani mieli zły czas w ostatni weekend na stadionie Akron.

On Guadalajara Zremisowali 0:0 z Pachucą, co było ich czwartym meczem bez zwycięstwa, ale kibic przełamał złą passę i oświadczył się swojemu partnerowi na trybunach czerwono-białego budynku.

Fanka nie tylko odpowiedziała mu oczekiwaną twierdzącą odpowiedzią, ale także założyła koszulkę z logo trzodaCo wywołało euforię czerwono-białej publiczności oglądającej program na ekranach Akron.

Przeczytaj także Fernando Hierro pokazał swoją frustrację podczas meczu Tapatio na stadionie Akron

Kibice świętowali to wydarzenie jako bramkę, a na koniec przytulili się, niczym dwaj kibice Guadalajary, którzy nie przeżywają najlepszych chwil w obecnych rozgrywkach.

W związku ze zmianami w kalendarzu Liga MX pojedynek pomiędzy… Klub Chivas i Mazatlan Odpowiadający 11. dniu Apertury 2023, przesunięty na wtorek 26 września.

Konfrontacja Flocka z Canonerosem miała odbyć się we wtorek, 24 października, jednak data została zmieniona i odbędzie się dziś wieczorem o 19:00. Stadion w Akron.

  • Data: wtorek 26 września.
  • Czas: 19:05
  • Skrzynia biegów: Napraw Premium.

Przeczytaj także Zawodnik wagi piórkowej nadal wspierał drużynę swojej partnerki Nikki Nicole w lidze argentyńskiej

READ  PSG opuściło Real Madryt bez Kyliana Mbappe i było szczęśliwe podpisanie kontraktu z Randallem Kolo Mwani – Fox Sports