18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Matthews Doria zwrócił uwagę na nieobecność Jaime’a Urdialesa

Matthews Doria zwrócił uwagę na nieobecność Jaime’a Urdialesa

rynek

Brazylijski obrońca był jednym z transferów planowanych przez klub na początku rynku transferowego.

© Imago 7Brazylijski obrońca był jednym z transferów planowanych przez klub na początku rynku transferowego.

Mateusz Doria To był jeden z rozczarowujących transferów Niebieski krzyż Dla tego rynek przepustek. Brazylijski obrońca przebywał nawet w hotelu w Meksyku, czekając na podpisanie umowy i badania lekarskie z cementowniami. Po 10 dniach w tej sytuacji wszystko się zawaliło.

Obie strony wskazywały na fiasko negocjacji. Ale, Zawodnik Santos Laguna wrócił do walki i bezpośrednio wskazał Jaime’a Urdialesa jako osobę odpowiedzialną za podpisanie z nim kontraktu na NIE.

„Nawet osoby spoza klubu negocjowały tę kwestię i wygląda na to, że teraz zostali wyznaczeni przez establishment. Zaangażowany był w to Jaime Urdiales, który początkowo nie pracował w klubie„, – powiedziała Doria w rozmowie z WDeportes.

Jaime Urdiales (Imago 7)

Naturalizowany zawodnik brazylijsko-meksykańskiego kontynuował swoje oskarżenia pod adresem trenera i frustrację, która towarzyszyła mu przez całą tę chwilę. W bieżącym turnieju Apertura 2023 Doria rozegrała dla Santosa dziewięć meczów, wszystkie jako starter.

„Były różne powody”

Prawda jest taka, że ​​nigdy mi nie powiedzieli, że to nie stało się z tego powodu. Co jakiś czas pojawiały się inne powody. „Było wiele kwestii negocjacyjnych i klauzul, ale dokładny powód i jedyne, co wiem, to to, że kluby się nie zgodziły”.wskazany.

READ  Formuła 1 zaproponuje nowy podział punktów w Mistrzostwach Kierowców 2025 – Fox Sports