24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mapy Google.  Policja znalazła największego złodzieja rowerów w historii

Mapy Google. Policja znalazła największego złodzieja rowerów w historii

mapy Google Jest to najczęściej używane przez internautów narzędzie, które pomaga ludziom dotrzeć do różnych miejsc. Jednak nikt nigdy nie przypuszczał, że to zadziała w przypadku znalezienia pliku Największy złodziej rowerów na świecie. Wydarzenie odbyło się w Królestwo Zjednoczony I od razu stało się to trendem w różnych sieciach społecznościowych.

To nie pierwszy raz, kiedy używasz tego narzędzia Google Rozprzestrzenia się na wirtualnych platformach, ponieważ niejednokrotnie znaleziono obrazy, co najmniej dziwne, ale wierzcie lub nie, niejednokrotnie służyły one do rozwiązywania różnych przestępstw.

O ostatnim odkryciu poinformowała angielska gazeta codzienna pocztaWładze znalazły złodzieja, który przez ponad pięć lat przechowywał rowery. Jak dotąd wszystko jest w porządku, z wyjątkiem tego, że wszystkie są skradzione.

Przeczytaj także: Kapłan zaprzecza posiadaniu hostii dla nędzarzy; idź do dzika

To miejsce znajduje się w Oxfordshire, obszar, w którym został zgłoszony temat, od dawna przechowuje i przechowuje wszelkiego rodzaju rowery. W związku z tym policja zwróciła się do Google Maps, próbując znaleźć miejsce pobytu tej postaci.

Widok z lotu ptaka był głównym czynnikiem w tym, ponieważ dzięki niemu odkrył, że te pojazdy były ułożone wysoko na jego podwórku i, co najbardziej zaskakujące, były ich setki, ku zdumieniu funkcjonariuszy organów ścigania.

To był właśnie wielki błąd, który popełnili ci ludzie, ponieważ ich podwórko pełne rowerów doprowadziło do inwazji szczurów w okolicy, co zdenerwowało sąsiadów, którzy w końcu zaalarmowali lokalną policję o problemie.

Przeczytaj także: „Upadek Edgara” jest już częścią lokalizacji w Mapach Google

W tej chwili tożsamość rzekomego złodzieja jest nieznana, ale pewne jest, że został aresztowany na początku marca 2022 r., chociaż został zwolniony warunkowo, gdy trwają powiązane śledztwo.

* Grupo de Diarios América (GDA), do której należy EL UNIVERSAL, jest wiodącą siecią medialną założoną w 1991 roku, która promuje wartości demokratyczne, niezależne dziennikarstwo i wolność wypowiedzi w Ameryce Łacińskiej poprzez wysokiej jakości dziennikarstwo dla naszych odbiorców.

aosr / rmlgv

READ  Chiny zaskakują świat ogromnym projektem „Morza Śmierci”