19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lekarze odkrywają stan mężczyzny, który wytryskał przez odbyt

Przypadek 33-letniego mężczyzny trafił do ksiąg medycznych po tym, jak odkrył, że przez dwa lata nie tylko wydalał stolec i gazy Przez odbyt, ale także strzelać nasienie tam.

Mężczyzna zauważył silny dyskomfort i ból w jądrach, więc postanowił udać się do lekarza. Jego zaskoczenie przyszło, gdy lekarze zdiagnozowali jego rzadki stan. Wygląda na to, że ból pojawi się po tym, jak spędził co najmniej dwa lata na wyrzuceniu gazy w moczu. Jego ciało wydalało mocz i nasienie przez odbyt, w przeciwieństwie do penisa.

Choroba jest tak rzadka, że ​​nie ma nawet nazwy dla tego schorzenia. W rzeczywistości nie było żadnego wcześniejszego doniesienia o takim przypadku. Z tego samego powodu jego rzadka choroba została opublikowana w czasopiśmie medycznym Traktuj nas.

Zdjęcie: iStock

W artykule z magazynu lekarze Wyjaśniają, że pacjentka ma spuchnięte jądra. Co doprowadziło do infekcji dróg moczowych. Po przeprowadzeniu badania przez odbyt okazało się, że ma nienormalny problem ze ścianą odbytnicy.

Wyniki badań wykazały obecność przetoki, rozwidlenia jej przewodów łączących cewkę moczową i Prawidłowy. Sprawdził się więc jako wąż, który co roku transportował płyny i ciała stałe z pręta.

Wydaje się, że to rozwidlenie nastąpiło przypadkowo po poprzedniej operacji, która została umieszczona w nieprawidłowo umieszczonym cewniku Foleya. To spowodowało, że ten rzadki stan pojawił się u ludzi.

Na szczęście stan mężczyzny został poprawiony i nie ma już problemu z oddawaniem moczu lub wytrysku z powodu ogólny.

READ  Bukele przenosi pierwszych członków gangu do nowego ogromnego więzienia w Salwadorze