19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lekarze informują o opóźnieniu w wyborze specjalizacji

Meksyk /

Lekarze, którzy wykonywali Krajowy Badanie Mieszkalnictwa Medycznego (ZWIĘKSZENIE) 2021 Zgłoszone awarie i opóźnienia w systemie To pozwala im wybrać kierunek studiów podyplomowych.

Lekarze wskazywali na to w mediach społecznościowych System nie pozwalał im wybrać specjalnościOpóźnienia wahają się od 15 do 36 godzin oczekiwania.

Niektórzy z oburzonych wskazywali, że „proces selekcji ENARM 2021 trwał ponad 36 godzin bez snu” i „24 godziny w kolejce, czekając na swoją kolej, jakbyśmy byli żebrakami. To czyni mnie niegrzecznym”.

Ssa nie wydała żadnego oświadczenia

Jak dotąd, Ministerstwo Zdrowia nie wydało oświadczenia ani oświadczenia wyjaśniającego, co się stało W tegorocznym procesie selekcji.

Wskazano, że strona nie działa poprawnie i należy poczekać, przeładować lub zamknąć okno, ponieważ wyświetlał się komunikat o przekroczeniu limitu czasu.

Niektórzy lekarze wskazywali, że opóźnienie powodowało u nich nerwowość, frustrację, rozpacz i wyczerpanie. Dlatego poprosili o opublikowanie niepowodzeń i uzyskanie w ten sposób odpowiedzi na sprawę.

Jakie zmiany zaszły w ENARM?

do zeszłego roku, Lekarze chcący się specjalizować musieli w momencie rejestracji wybrać specjalizację, którą byli zainteresowani, ale teraz wybiorą, jaką specjalność będą robić, dopóki nie poznają wyników testu.

W punkcie 11 ww. konkursu, poświęconym „wyborowi specjalizacji i stałości” wyjaśniono, że „Lekarze i lekarze wspomagający wybiorą specjalizację po przeprowadzeniu badania 4-8 października 2021 r., zgodnie z wytycznymi doboru specjalności XLV ENARM 2021 ukaże się 2 października 2021 po godzinie 18:00.

ROA

READ  7 nawyków, które pomogą Ci wdrożyć zdrowy tryb życia