21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

LA JORNADA – Młodzi bramkarze zostali ogłoszeni trzykrotnymi mistrzami świata w Polsce

LA JORNADA – Młodzi bramkarze zostali ogłoszeni trzykrotnymi mistrzami świata w Polsce

Aby zebrać środki i pieniądze na swoje przedsiębiorstwa państwowe, młodzi łucznicy meksykańscy zdobyli trzy złote i jeden srebrny medal na Mistrzostwach Świata Polska w dywizjach U-18 i U-21. Nie impreza olimpijska w trybie mieszanym.

Kohuila Celine Rodriguez wspięła się na szczyt podium w swoim pierwszym występie na świecie, a indyjska Priya Gurjar zdefiniowała 17-letniego bramkarza w osobistym finale 139-136, najbliższym meczu. Ustawić Pokonaj pierwsze nasiono 10 i dwiema dziewięcioma strzałami, aby zawiązać koronę.

„(czuję się) bardzo podekscytowany, to jest coś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłem, nigdy nie byłem na mistrzostwach świata. (mam na myśli) wszystko. Nie wiem, jestem trochę zdenerwowany” – oznajmił Meksykanin. oficjalna strona World Archery.

Selena rywalizowała w mieszanym wyścigu z Diego Borbollą, aw meczu o brązowy medal przegrała 146-150 z Turkami Hasalem Brunem i Abdullahem Aslimem, zajmując czwarte miejsce w dywizji kadetów.

Radość tricolora będzie kontynuowana ze złotem żeńskiej drużyny U21, z Daphne Quintero, Marianą Bernal i Astrid Alanis, Rosjankami Niką Snetkovą, Ekateriną Ramyandsevą i Lilią Ulyanovą 227-226.

Męska trójka U-18, wraz z Rodrigo Olverą, Sebastianem Garcią i Luisem Lesamą, ogłosiła się królami w finale 230-229 przeciwko Turkom Hane Emirkhanowi, Akawlu Paduhanowi i Gosowi Omarowi.

Meksykanie nie byli nawet blisko trzeciego złotego medalu w mieszanym składzie, a Daphne Quintero i Sebastian Garcia w pewnym momencie zdobyli srebro przeciwko estońskiej parze Miri Marita Paz i Robinowi Jatmie, która wygrała 155-154.

Garcia zajął czwarte miejsce po przegranej 146-145 z indyjskim Rishabh Yadav.

Dawniej najlepsza łuczniczka w Meksyku, a teraz rywalizująca o Stany Zjednoczone, Linda Ochoa powiedziała na Twitterze, że występ młodych ludzi jest osiągnięciem dla nich i ich rodzin, ponieważ większość z nich miała poparcie państw, które reprezentują. A Raffles musiało opłacić swoje wydatki na polskiej wystawie, która zgromadziła około 30 krajów.