22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Argentyna Carabelli została Championem Polski Challenger

Argentyna Carabelli została Championem Polski Challenger

Argentyński tenisista Camilo Ugo Carabelli został mistrzem czerwonego pyłu Warsaw Challenger i wygrał 44 820 euro, pokonując w dzisiejszym finale chorwackiego Nino Certrusica 6:4, 6:2.

Carabelli, który zajął 296. miejsce w światowych rankingach ATP, zajęło półtorej godziny pokonanie Cerdarosica (272) z Chorwacji, zdobywając swój pierwszy jedenasty tytuł Challengera w roku w tenisie argentyńskim.

Tenisista, który urodził się w stolicy federalnej 22 lata temu, spędził w Warszawie wspaniały tydzień ze zwycięstwami Polaka Maxa Kasnikovsky’ego (1633), Niemca Daniela Altmeyera (106), Chilijczyka Nicolasa Zarriego (238) i wreszcie Xaviera Cosano Barrano (312).

Tytuł awansuje o 47 miejsc w światowych rankingach dla Carabelli, które ATP ogłosi w najbliższy poniedziałek, gdzie pojawi się w pudełku 249.

W tym roku argentyńscy tenisiści wygrali 11 meczów w drugiej najważniejszej dla ATP kategorii Challenger, osiągając w sumie 23 finały.

Rosario Federico został koronowany w Prostejo w Czechach; Bhuvnoserian Sebastian Beas był mistrzem w Chile, Concepción i Santiago, oprócz Zagrzebia.

Juan Manuel Cerandolo wygrał w Rzymie; Pedro Cuchon z Kordoby wygrał w Oyras w Portugalii; Thomas Martin Edseverie z La Plata konsekrowany w Perugii i Trieście we Włoszech; Fagunto Bugnis z Santa Fe wygrał konkurs w Salzburgu w Austrii; W tym samym czasie Fenicka Cynthia Francisco Serrantlo otrzymała we Włoszech Challenger Cordenones.

Carabelli zdobył swoje jedenaste trofeum w Warszawie, a inny argentyński Franco Agamenon został mistrzem w Pradze w ten weekend, chociaż reprezentował Włochy.

Agamemnon (330), urodzony 28 lat temu w Rio Guardio w C்டோrdobie, wygrał wczoraj finał Brock Challenger 6:3, 6:1 z Brytyjczykiem Ryanem Benistonem (351). Kraj, który reprezentuje dzisiaj. (Skórka)

READ  Oleksandr Usyk wykończył Dubois w Polsce na dziewiątym miejscu