23 kwietnia, 2024

(Wideo) Felicio Brown stoi samotnie w Classic of Poland z nowym celem

• Brown strzelił w drugim meczu z rzędu

Draft – świeci w stylu „Pura Vida”, Podziękowania dla Felicio Browna za uczczenie nowego gola W Classic of Poland Ligia nie zdołała powstrzymać Wisły Krakowia przed wygraną 1:0 z bramką Diko przeciwko Versovii.

Brown został usunięty z listy Luisa Fernando Suareza Na początku ośmiokąta mimo to baran nie jest martwy i nadal stoi samotnie na polskiej ziemi.

Jak zwykle, Dico Wisła i zaczął od pierwszej minuty Był bardzo uczestnikiem w terenie, aby przyczynić się do zbrodni.

To pragnienie i motywacja kostarykańskiej minuty 29, Lu miał swoją nagrodęEgo, którego Felicio użył głębokiego przejścia ego I dzięki niesamowitemu dośrodkowaniu, pochodzący z Limon Arthur Borque przegrał 1:0.

Ta nuta była celebrowana w stylu przez BrownaMiał luksus strzelenia goli przeciwko Legio Versovia, znanemu jako Klasyk Polski, dzięki czemu drużyny te są największymi i najchętniej obserwowanymi w kraju europejskim.

Wynik 1:0, a Wisła grała ku frustracji Legii. Felicio Brown, który widział swojego kata, po ciężkiej pracy opuścił kort w 84. minucie.

Przeczytaj także: Bipo Gonzalez: „Jesteśmy La Liga, mamy jasny cel, chcemy być mistrzami”

Wreszcie, Wisła wygrała polski klasyk Tym samym zajmując trzecie miejsce z 10 punktami w 6 dni. Tymczasem National osiągnął 245 minut w 6 meczach, w których miał już luksus świętowania dwóch bramek.