2 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kwiat konopi do Polski | Farma tygodniowo

Dyrektor Zarządzający LGBT Plata Solomon.

Podpisana została pięcioletnia umowa na wyłączną dystrybucję leków pomiędzy Little Green Firma (LGP) i Medicin na dostawę marihuany do Polski.

Medicine jest spółką zależną Belian SA, największego operatora w polskim i litewskim sektorze opieki zdrowotnej, a obecnie jest oddanym partnerem w dystrybucji leczniczego oleju konopnego LGB i produktów roślinnych o wysokiej zawartości tetrahydrokannabinolu (DHC) w Polsce.

Medazine zamierza sprzedawać co najmniej 20 procent swoich produktów na polskim rynku marihuany medycznej i co najmniej 10 procent swoich produktów na polskim rynku kwiatowym marihuany medycznej o wysokiej zawartości DHC.

Dyrektor zarządzający LGBT, Plata Solomon, powiedział, że ich umowa dystrybucyjna z Medic odzwierciedla strategiczną ambicję firmy, aby zdobyć i utrzymać znaczący udział w całkowitym rynku adresów w każdej z jej jurysdykcji.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Medesin, doświadczonym i działającym na dużą skalę dostawcą farmaceutycznym obsługującym polski rynek, aby pomóc nam osiągnąć ten cel” – powiedziała pani Solomon.

„Wartością finansową kontraktu będzie nadal liczba ostatecznych zamówień w ramach kontraktu, które podlegają wymogowi minimalnego zamówienia, a cena produktów dla LGB zostanie ustalona przez rynek w momencie sprzedaży.

„Biorąc pod uwagę zmienność liczby jednostek, które mogą być sprzedane w ramach umowy, zmienne obliczanie minimalnego kontyngentu i ustalenia dotyczące cen zmiennych, LGP nie mógł podać dalszych wskazówek dotyczących skutków finansowych umowy, ale jej wartości pod względem bieżących kwartalnych obowiązków sprawozdawczych w ramach umowy, dostarczających jej aktualizacje.”

Niniejsza Umowa jest automatycznie odnawiana na okres pięciu lat od daty wydania pierwszego pozwolenia na dopuszczenie do obrotu i na kolejny rok, jeśli nie zostanie wypowiedziana.

Strony już znacznie poprawiły pierwszy dokument akredytacji marketingowej LGP dotyczący medycznego produktu kwiatowego konopi.

Pani Solan ogólnie powiedziała, że ​​polskie pozwolenia na dopuszczenie do obrotu wymagają 210 dni na ocenę i przyznanie.

READ  „Dobry deszcz” przeciwko polityce równości i prawom LGBTI

„Wyjątkowość dostaw medycyny jest uwarunkowana zakupem minimalnych produktów” – powiedział.

„W każdym przypadku corocznie obliczana jest minimalna kwota na danym rynku za poprzednie 12 miesięcy sprzedaży zebranej i zgłoszonej przez polski regulator leków.

„Medesin może wypowiedzieć umowę tylko wtedy, gdy wynika to z istotnego uchybienia LGP ​​lub jeśli bezpieczeństwo produktów jest kwestionowane przez polskie organy regulacyjne”.

Polska liczy około 38 milionów ludzi, co czyni ją piątym co do wielkości krajem w Unii Europejskiej.

Nie wszyscy lekarze są wykwalifikowani do przepisywania marihuany medycznej w Polsce i nie istnieje ostateczna lista zalecanych schorzeń zdrowotnych. .

Polski rynek opiera się wyłącznie na importowanych lekach z konopi, a medyczne produkty z konopi indyjskich sprzedawane są w ilościach od 650 do 700 polskich automatów lub sprzedawanych w cenie od 6226 do 4244 za 10 gramów.