3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Farma kryptowalut odnaleziona pod polskim sądem

Farma kryptowalut odnaleziona pod polskim sądem

Wydobywanie kryptowalut stało się bardzo dochodową działalnością jeszcze zanim pandemia zaczęła zyskiwać na popularności. Rzeczywistość jest jednak taka, że ​​Covid-19 musi osiągnąć nowy poziom aktywności, generując zyski, ale także zużycie energii. Wydawało się, że zniknął, ale pod spodem odkryto farmę wydobywającą kryptowaluty Sąd z Polska, Kradzież Energia warta tysiące złotych.

Na całym świecie utworzono tysiące farm wydobywczych, ponieważ wydobywanie kryptowalut wykorzystuje procesory graficzne do łatwego generowania gotówki. Rozumiemy tę koncepcję łącznie Wiele procesorów graficznych jest używanych do wydobywania kryptowalut. Sprzęt tego typu charakteryzuje się bardzo wysokim zużyciem energii, dlatego w wielu krajach zgłoszono ostrzeżenia w związku z tym wysokim zużyciem. W rzeczywistości zdarzają się przypadki, w których mówi się, że tę samą energię wykorzystał mały kraj lub całe miasto.

Farma wydobywająca kryptowaluty ukryta przed polskim sądem

pojemność odbiorcza Bitcoin lub Ethereum Kilka lat temu, wraz z rozwojem procesorów graficznych AMD i NVIDIA, wydobywanie kryptowalut zyskało na popularności. Dziś jednak nie jest to dochodowy biznes, jeśli tak dalej pójdzie koszt z Elektryczność, Rzadko zarabiamy. Chociaż wydobywanie kryptowalut nie generuje prawie takiego samego dochodu, posiadanie darmowej energii elektrycznej ma wszystkie zalety.

No cóż, stało się to właśnie w Polsce, bo pod podłogą polskiego sądu odkryto ogromną farmę górniczą. To było w środku Wrzesień

Kiedy jaPolicja zdemontowała obiekt Wydobywanie kryptowalut tajne przed sądem.

Uważa się, że podejrzani są odpowiedzialni za konserwację komputerów

Farma górnicza składała się z kilku komputerów z dyskami i kilkoma kartami graficznymi odpowiedzialnymi za wydobycie. Ukradli, jak mówili Tysiące złotych energii miesięcznie (1 euro: 4,38 zł). Nie wiadomo, jak długo działała ta nielegalna witryna do wydobywania kryptowalut, ponieważ przeszła całkowicie niezauważona. Dzieje się tak dlatego, że są one podłączone do komputera za pośrednictwem Internetu Korzystanie z własnych modemów Nie za pośrednictwem polskiej sieci sądów.

READ  Sergio Higuita wyrusza w trasę po Polsce, opowiada o trasie po Hiszpanii i pozostawia refleksję

Polskie sądy nie wydały jeszcze aktów oskarżenia wobec osób odpowiedzialnych za to przestępstwo, ale niektóre z nich są już dostępne Podejrzani. Zawarli także umowę z firmą odpowiedzialną za konserwację komputerów stacjonarnych w budynku. To ta sama firma, która go zwolniła Konserwacją zajmowało się dwóch pracowników budynku, w którym ukryto gospodarstwo górnicze.

Policja w Polsce bada już sytuację, a Prokuratura Okręgowa w Warszawie zatrudniła informatyków, aby ustalili, ile energii elektrycznej zostało skradzionych. Do tej farmy kryptowalut odwołuje się prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego Nie stwarza zagrożenia dla bezpieczeństwa przechowywanych danych. To nie pierwszy przypadek odkrycia obiektów do wydobywania kryptowalut w miejscach publicznych, takich jak instytucja Massachusetts. Stwierdzono, że działa tu 11 komputerów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 8 miesięcy Prawie kradzież Elektryczny za 17 500 dolarów.