25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Królowa Sofia wznowi swój oficjalny program wizytą w Polsce

Powrót do działania stanowi kamień milowy w procesie powrotu do zdrowia matki Filipa VI

Po czterech dniach spędzonych w szpitalu z powodu infekcji dróg moczowych, Królowa Zofia gotowy do wznowienia swojego oficjalnego porządku obrad. Twoją następną zaplanowaną aktywnością jest wycieczka Polska do wzięcia udziału w otwarciu 36. Światowego Kongresu Chorób Alzheimera (ATI) w Krakowie w najbliższą środę.

Wiadomość ta pojawiła się po tym, jak 9 kwietnia matka Raji spędziła kilka dni w Ruber International Clinic, gdzie była leczona z powodu infekcji dróg moczowych. Po pomyślnym powrocie do zdrowia królowa Sofia przygotowuje się do wypełnienia swoich oficjalnych obowiązków i wznowienia pracy jako Honorowy Ambasador ADI.

Międzynarodowy Światowy Kongres Choroby Alzheimera jest ważnym wydarzeniem w światowej walce z demencją, a udział królowej Zofii podkreśla jej zaangażowanie w tę sprawę. Oczekuje się, że podczas wydarzenia emerytowana królowa podzieli się swoimi poglądami na temat nowych osiągnięć w tej dziedzinie oraz większej opieki i wsparcia dla osób dotkniętych tą chorobą.

Powrót do oficjalnych działań stanowi kamień milowy w powrocie do zdrowia królowej Zofii i odzwierciedla jej determinację do kontynuowania pracy na rzecz społeczeństwa i zdrowia publicznego.

READ  Rosja ignoruje FIFA i ogłasza call-off przeciwko Polsce