24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Królik” Pérez przyznaje, że „Charly” Rodríguez może opuścić Cruz Azul

„Królik” Pérez przyznaje, że „Charly” Rodríguez może opuścić Cruz Azul

uwaga w Niebieski krzyż skupić się na Charliego Rodrigueza, którego potencjalny transfer do Europy niepokoi fanów. Plotki o jego odejściu nasiliły się po wypowiedziach dyrektora sportowego drużyny Sky Blue, w których potwierdził istnienie ofert i zainteresowanie zawodnikiem różnych klubów.

Menedżer sportowy Oskara PerezaPotwierdził, że zespół jest skłonny rozważyć wszystkie oferty za Rodrigueza. I choć nie ujawnił szczegółów dotyczących zainteresowanych klubów ani kwot zawartych w ofertach, dał do zrozumienia, że ​​prowadzone są rozmowy z kilkoma europejskimi zespołami.

„Charly został poproszony przez kilka klubów, bez wątpienia jest świetnym zawodnikiem i jesteśmy otwarci na kontakt z nimi, teraz wszystko jest w toku, jest dla nas bardzo ważny w projekcie, ma dużo jakości i jest ważny dla zespołu Joaquína Moreno” – powiedział w wywiadzie dla Claro Sports.

Jak sam Rodriguez powiedział w przeszłości, możliwość zrobienia skoku do europejskiego futbolu to marzenie, które pielęgnował przez całą swoją piłkarską karierę. Wyraził jednak również swoje zaangażowanie w bieżący projekt i chęć dalszego przyczyniania się do sukcesu zespołu pod jego kierownictwem Joaquin Moreno.

Możesz być także zainteresowany: Cruz Azul: Kim jest Franco „Sibillo” González, klejnot, którego chce maszyna?

READ  Monterrey nie może znieść wizyty Puebli i pozostaje 1-1 bez smaków