5 maja, 2024

Chivas został mistrzem czempionów z Blancą Felix jako mistrzem

Bramkarz Świętego Stada odegrał kluczową rolę w rzutach karnych, aby dać klubowi nowy tytuł.

chivas Około pierwszej połowy 2022 roku, po koronacji w Liga Kobiet MXa teraz uzyskał Mistrz Mistrzów przez zginanie porysowany 3-0 w rzutach karnych w drugim meczu, po remisie 0:0 w 90 minutach, pozostawiając łączny wynik równy jeden wynik.

Na początku meczu obie drużyny miały kilka irytujących przyjazdów, ale gospodarze byli po raz pierwszy 13, kiedy Krystyna Burkenrod wyśrodkowany z prawej strony i Desiree Monceves Skończył głową, ale bramkarz Celeste Thorne Dzięki szybkiej interwencji uratował domek dla gości.

Zespół Jalisco był jasny, kiedy Chrześcijanin Jaramillo Zostawiony sam przed bramkarzem Aleksandria Godinsale opuścił opcję, posyłając piłkę z jednej strony kabiny.

porysowany Odpowiedziała strzałem ze średniej odległości od Diana Ewangelistkaale znowu bramkarz chivas Dostał dobrą interwencję, a Jalisco powiadomił Monterrey, kiedy Gabriella Valenzuela Skrzyżowany z lewej strony, ale Alicja Cervantes Odpuszczenie możliwości, ponieważ nie została ona poprawnie zdefiniowana.

Następnie obie drużyny wykonały bardziej niebezpieczny atak przed bramką przeciwnika, ale brak siły uniemożliwił ich wykorzystanie, pomimo ich najlepszych starań, aby tak się stało.

Impas na spotkaniu został utrzymany i porysowany Już miał otworzyć tablicę, kiedy Diana Ewangelistka Strzelił z lewej strony, ale piłka trafiła w poprzeczkę i tak dalej Chivas.

Choć Monterrey miało większe szanse, to przeciwnik był na dobrej pozycji w defensywnym sektorze, dlatego powstrzymywał próby gospodarzy w celu uszkodzenia własnej bramki.

Guadalajara wciąż miał wybór w ostatniej minucie, ale wynik się nie poruszył, więc skończyło się remisem bez zdobycia bramki, co zmusiło ich do rzutów karnych, ponieważ Jalisco wygrało 3-0, aby zdobyć puchar, ponieważ Biały Feliks Po raz kolejny była bohaterką chivas Uratowałem dwa rzuty karne po pierwszym chybieniu za Desiree Moncevis.

READ  Atletico San Luis i memy poniżają Amerykę i sugerują, „nie śnij o 14-tym” – Fox Sports