29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Regulamin i protokół – David Medrano

Regulamin i protokół – David Medrano

Liga MX ma już protokół dotyczący wykorzystywania stadionów do innych wydarzeń, które nie są meczami piłki nożnej, ale kary sportowe nie zostały jeszcze pomyślane, w tej chwili są to kary finansowe i wcześniej miały być obowiązkowe na nieruchomości, wydarzenie niezwiązane z piłką nożną, Liga jest o tym niezwłocznie powiadamiana.

Protokół mówi o terminach montażu i demontażu scen oraz o materiałach, które muszą być użyte do zabezpieczenia placu zabaw. Celem jest nałożenie kary sportowej w pewnym momencie, a nie tylko grzywny.

problemy

Wiele stadionów drużyn Liga MX nie jest ich własnością, dlatego niektóre kluby nie mają kontroli nad nieruchomością, aby zapobiec odbywaniu się wydarzeń zewnętrznych. Wśród nich Jalisco, które w przyszłym tygodniu będzie gospodarzem finału Pucharu Jalisco, amatorskiego turnieju państwowego, aw grudniu dwa koncerty Luisa Miguela. Corregidora nie pochodzi z Gallos, ani Olímpico z Bravos, żeby wymienić tylko kilka.

jeszcze raz

Pomimo rozpoczęcia wszystkich trzech meczów Necaxy w tym turnieju, drużyna Rayosa przeniosła José Joaquína Esquivela do Mazatlan. Esquivel spędził 270 minut Rayosa w turnieju i wraz z pojawieniem się Jaime Lozano mógł zostać powołany do kadry narodowej, ponieważ podczas procesu Tokio 2020 był kapitanem Tri, więc zdziwieniem było, że to właśnie z nim rozstał się Aguascalientes z. Przypomnijmy, że kilka dni temu na wolność wyszedł Urugwajczyk Maximiliano Silvera.

Może Cię również zainteresować: Solidarność Lwów z Atlasem

READ  Wewnątrz zdrowego zespołu