Koszyki i podsumowanie Meksyk 74-80 Wenezuela na AmeriCup 2022 |  09.05.2022

Koszyki i podsumowanie Meksyk 74-80 Wenezuela na AmeriCup 2022 | 09.05.2022

13:28 41 minut temu

Dziękujemy za dołączenie do nas w tej grze

Dziękujemy za dołączenie do nas w transmisji meczu Meksyk 74-80 Wenezuela, czekamy na Ciebie w VAVEL na kolejne transmisje.

13:27 41 minut temu

koniec gry

Zakończyła się ostatnia kwarta, Wenezuela wygrała sześcioma punktami.

13:15 godzinę temu

4c | 3:25

Wenezuela prowadzi z 5 punktami, a Meksyk prosi o termin.

13:13 godzinę temu

Wielki krok z Meksyku

13:05 godzin temu

4c | 8:30

Nadszedł czas, aby Wenezuela zainscenizowała ofensywę.

13:02 godzin temu

4c | 10:00

Rozpoczął się ostatni kwartał, Meksyk 55-62 Wenezuela.

13:00 godziny temu

3 centy

Zakończyła się trzecia kwarta, Wenezuela wygrała siedmioma punktami, doskonała kwarta Jose Materana, który miał 19 punktów.

12:52 godziny temu

3c | 3:51

Czas na Meksyk, który traci 6 punktów i nie może odpowiedzieć.

12:42 godzinę temu

3c | 6:19

Nadszedł czas na Meksyk, a Wenezuela na czele.

12:39 godzinę temu

Wielki krok z Wenezueli

12:35 2 godziny temu

3c | 10:00

Trzeci kwartał rozpoczyna Meksyk 42-35 Wenezuela.

12:21 2 godziny temu

2 centy

Zakończyła się druga kwarta, Meksyk wygrał pierwszą połowę, w pierwszej połowie znakomity Fabian Jaimes z 14 punktami, 3 zbiórkami i 2.

12:16 2 godziny temu

2c | 1:42

Wenezuela zagrała bardzo dobrze w drugiej kwarcie i zdołała zniwelować różnicę.

12:14 2 godziny temu

12:08 2 godziny temu

2c | 6:29

Meksyk prosi o wytchnienie, zmniejszając swoją przewagę z 11 punktów do zaledwie 5 punktów.

12:02 2 godziny temu

2c | 10:00

Rozpoczyna się druga kwarta, Meksyk 29-19 Wenezuela.

11:56 2 godziny temu

1c | 2:15

Meksyk zaczyna dominować w meczu, stawiając świetną obronę i karząc strzałami z bramki.

11:51 2 godziny temu

1c | 3:55

Meksyk prowadzi dwoma punktami w grze i zmusza Wenezuelę, by poprosiła o trochę czasu na zorganizowanie obrony.

11:48 2 godziny temu

1c | 6:51

Świetny początek dla Wenezueli, która karze strzały z zewnątrz i Meksyku, który poświęca się atakowaniu kosza.

11:41 2 godziny temu

1c | 10:00

Rozpoczyna się mecz, a Wenezuela wygrywa skok.

11:28 3 godziny temu

minut od startu

Jesteśmy kilka minut przed rozpoczęciem meczu i początkiem wprowadzenia meczu. Ten mecz określi, kto jest liderem grupy C.

Ostatnia konfrontacja!

Ostatni raz te dwie drużyny spotkały się 7 września 2015 roku w FIBA ​​Americas Championship, w tym meczu Meksyk wygrał 73 do 70. Ta konfrontacja była tak wyrównana pod względem punktów i zbiórek, że mamy nadzieję, że dzisiaj się powtórzy.

11:03 3 godziny temu

Historia między dwoma zespołami

Meksyk i Wenezuela spotkały się kilkakrotnie, w ostatnich 5 meczach Meksyk wygrał 4 mecze, a Wenezuela mogła pokonać meksykańską drużynę tylko raz.

10:58 3 godziny temu

Przyjazd do Meksyku i Wenezueli

10:48 3 godziny temu

Nie wychodź stąd, aby obejrzeć tę grę na żywo

Za kilka chwil podzielimy się początkowym składem Meksyku przeciwko Wenezueli, a także najnowszymi informacjami pochodzącymi z gimnazjum Geraldo Magalhães. Nie przegap żadnych szczegółów meczu minuta po minucie i na żywo online z VAVEL.

10:43 3 godziny temu

Gdzie widzisz grę?

Mecz będzie transmitowany w telewizji Fox Sports. Jeśli chcesz obejrzeć mecz na żywo online, VAVEL jest najlepszym wyborem.

10:38 4 godziny temu

Najnowszy skład Wenezueli

Ostatni kwintet z Wenezueli: Windi Graterol, Harol Cazorla, Yohanner Sifontes, Jose Materan i Edgar Martinez.

10:33 4 godziny temu

Ostatni skład Meksyku

Ostatni kwintet z Meksyku: Daniel Amigo, Fabian Jaimes, Paul Stoll, Gabriel Giron i Jahr Bonilla.

10:28 4 godziny temu

Gracze z Wenezueli do obejrzenia

Musimy zwrócić uwagę na tych trzech zawodników, są oni bardzo ważni dla zespołu i od nich zależy poniedziałkowe zwycięstwo. Po pierwsze, napastnik Jose Ascanio (nr 13) był zawodnikiem meczu z Panamą, zdobywając 17 punktów, 4 zbiórki i 2 asysty.Jest najlepszym strzelcem drużyny, a jego ofensywna obecność jest bardzo ważna dla Wenezueli. Kolejnym zawodnikiem jest rozgrywający Harol Cazorla (nr 11), który gra w Guayana Giants i jest największym asystentem zespołu. W ostatnim meczu zdobył 8 punktów, 3 zbiórki i 7 asyst. Wreszcie pomocnik Windi Graterol (#15), który jest najlepszym zawodnikiem w drużynie, ma 13 punktów i 13 zbiórek. Będzie bardzo ważny w defensywie i musimy go pilnować.

10:23 4 godziny temu

Wenezuela w turnieju

10:18 4 godziny temu

Gracze z Meksyku do obejrzenia

Aguascalientes Panthers Fabian James (nr 3), Meksykanin, gra jako młodszy skrzydłowy. W pierwszych dwóch meczach turnieju ma 13 punktów, 7 zbiórek i 1,5 asysty na mecz, co czyni go najlepszym strzelcem drużyny. Jest jednym z najważniejszych graczy w Meksyku i odpowiada za poprowadzenie zespołu do kolejnego etapu turnieju. Pointguard Paul Stoll (nr 4), gra w Fuerza Regia i jest najstarszym asystentem drużyny w turnieju. Ma średnio 8,5 punktu, 6,5 zbiórki i 6,5 asysty na mecz. W poniedziałek bardzo ważne będzie zwycięstwo Meksyku. Wreszcie, napastnik Daniel Amigo (nr 44) gra w Libertadores de Queretaro i będzie bardzo ważny, aby zdobyć zbiórki w meczu. W każdym meczu ma 11 punktów, 1 asystę i 7 zbiórek, co czyni go najlepszym zawodnikiem w drużynie. Trzech graczy jest kluczem do ofensywnego ataku Meksyku i na nich spoczywa odpowiedzialność zespołu.

READ  F1 2022: ogłuszenie Verstappen i Red Bull w ostatnim dniu testów w Bahrajnie

10:13 4 godziny temu

Meksyk w turnieju

10:08 4 godziny temu

Koszykówka Pucharu Ameryki

Znany również jako Americas Cup lub FIBA ​​Americas Cup, jest oficjalnym międzynarodowym turniejem rozgrywanym pomiędzy drużynami narodowymi FIBA ​​Americas. Jest akredytowany przez FIBA ​​i odbywa się co 4 lata. Stany Zjednoczone były ostatnim mistrzem, 3 września 2017 roku zmierzyli się z Argentyną i ostatecznie pokonali amerykańską drużynę 81 do 76 punktów. Americas Cup daje siedem miejsc na Igrzyska Panamerykańskie w 2023 r., które odbędą się w Chile.

10:03 4 godziny temu