21 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kontrowersyjna przyczyna śmierci Republikanów z Covid w Teksasie

TeksasKiedy H. Scott Abley zmarł w wieku 45 lat na Covid-19, stał się twarzą odrzucenia szczepionek przez prawicę polityczną. Kampania GoFundMe dla jego żony i syna wywołała pogardę, gdy krążyły posty radnego miasta Dickinson w mediach społecznościowych.

„Żałuję, że nie mieszkam w tej okolicy!”, napisał wiosną tego roku członek rady republikańskiej z Teksasu w grupie Cincinnati Anti-Stroke. A CNN napisał: „Jesteś absolutnym wrogiem wolnych ludzi” i kiedyś odpowiedział na Twitterze na wiadomość od lekarza, w której świętował skuteczność szczepionek Pfizera przeciwko wirusowi Corona.

W kręgach republikańskich, gdzie Apley był dobrze znany, niewiele było wzmianek o Covid-19 ani o tym, jak temu zapobiec. Po dwóch dniach żałoby po jego byłym zastępcy w poście na Facebooku, w którym nie podano, co sprawiło, że został włączony do respiratora, Partia Republikańska Hrabstwa Galveston podzieliła się twierdzeniem bez dowodów medycznych ze skrajnie prawicowej strony internetowej, że szczepienie przeciwko koronawirusowi zabiło młodego aktywistę . . I ostrzegali przed „kolejną tragedią szczepionkową!”

Jego hospitalizacja i śmierć pokazały gorycz podziału w kraju o szczepienia przeciwko wirusowi Corona i jak go przezwyciężyć, ponieważ epidemia sprawia, że ​​osobista tragedia jest nierozerwalnie związana z polityką.

Społeczność członków rady Dickinson w Teksasie przedstawia ostry kontrapunkt wśród skarbnicy historii o ludziach namawiających innych do zaszczepienia się po stracie sceptycznego członka rodziny przez Covid-19.

READ  Tak powiedział o zdjęciu z aresztowania byłego prezydenta – El Financiero