18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kawałek Stadionu Uniwersyteckiego spada na głowę kibica i powoduje kontuzję podczas meczu Tigres vs. Toluca

Kawałek Stadionu Uniwersyteckiego spada na głowę kibica i powoduje kontuzję podczas meczu Tigres vs. Toluca

W niepokojącym incydencie podczas meczu pomiędzy tygrysy I Toluca Czwartkowa noc w Stadion uniwersyteckiKawałek betonu spadł na głowicę wentylatora, powodując obrażenia. Zdarzenia miały miejsce w pobliżu jednostki usługowej przy Bramie 8 kompleksu.

Na zdjęciu widać siedzącą fankę Tigres, trzymającą kawałek betonu, który w nią uderzył, poplamiony krwią. Pomimo sytuacji kontuzjowany mężczyzna wydawał się spokojny podczas otrzymywania pomocy, podczas gdy mecz był kontynuowany.

„Kawałek betonu spadł” – powiedział poszkodowany fan w wywiadzie dla Info7 Monterey. „Małe fragmenty spadły na moje nogi, a później jeden wielkości mojej dłoni wylądował na mojej głowie”.

Godne uwagi jest to, że poszkodowana kobieta stwierdziła, że ​​to nie pierwszy raz, kiedy na plac zabaw spadł kawałek betonu, choć wcześniej wychodziła z wypadków bez szwanku.

Ten niefortunny incydent wzbudził obawy i pytania dotyczące bezpieczeństwa na stadionie uniwersyteckim. Oczekuje się, że właściwe organy przeprowadzą kompleksowe śledztwo w celu ustalenia przyczyn upadku betonowego kawałka i podejmą niezbędne środki w celu zapewnienia integralności mas podczas przyszłych imprez sportowych w wyżej wymienionym miejscu.

MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESOWAĆ: TIGRES VS TOLUCA: Kibic uniwersytecki ranny po wybuchu rakiety w recepcji klubu

READ  Trener Columbusa twierdzi, że jego podopieczni skarżyli się na wymioty