18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kaufland jest w trakcie dochodzenia w Polsce

Spadek sprzedaży artykułów spożywczych w Irlandii Północnej
Dane Gandera pokazują, że rynek spożywczy w Irlandii Północnej wzrósł o 5,9% od 13 czerwca w ciągu 52 tygodni. Jednak w ciągu ostatnich 12 tygodni sprzedaż spadła o 7,4% rok do roku, ponieważ rynek nadal rośnie w obliczu wyjątkowo wysokich kosztów w supermarketach w szczytowym momencie pierwszej blokady krajowej.
Źródło: kamcity.com

Portugalia: tutaj Fresco widzi sprzedaż, zyski w 2020 r.
Portugalska niezależna sieć spożywcza Nowy tutaj Do 2020 roku ma przychody w wysokości 437 milionów dolarów, co oznacza wzrost o 12% rocznie. Pomimo pozytywnych wyników swoich sklepów i średniego wzrostu obrotów w całej sieci, dyrektor generalna Carla Esteves przyznała, że ​​rok 2020 był „trudnym rokiem” z trwającą epidemią koronawirusa.
Źródło: esmmagazine.com

Wielka Brytania: Firmy spółdzielcze są bardziej elastyczne w stosunku do zatoki
Według nowego raportu firmy spółdzielcze stają się bardziej elastyczne w obliczu katastrofy gospodarczej spowodowanej przez rząd, co skłania do wezwania do dodatkowych inwestycji rządowych kierowanych przez dyrektora generalnego spółdzielni Steve’a Murrella. Gospodarka spółdzielcza 2021, ujawnia, że ​​wśród globalnych epidemii spółdzielnie będą do 2020 r. 4 razy mniejsze niż ogólnie przedsiębiorstwa. Liczba spółdzielni (różnorodny segment przedsiębiorstw należących do członków, od wspólnotowych klubów sportowych po spółdzielnie mieszkaniowe i kasy kredytowe) rośnie w całej Wielkiej Brytanii – kontrolując ogólny trend zmniejszania liczby przedsiębiorstw.
Źródło: uk.coop

Kafland Polska jest w toku dochodzenia w sprawie nieuczciwych warunków umownych
Polska Komisja Konkurencji, UOKiK, Sprowokował działanie Detalista oskarżył Cofland o „nieuczciwe wykorzystywanie” swojej przewagi wynikającej z umowy w kontaktach z dostawcami detalicznymi. W oświadczeniu UOKiK 2 zapowiedział, że skupi się na konkretnych umowach zawartych z polskim oddziałem Cofland Polka, należącym do szwedzkiej Grupy, z dostawcami rynkowymi.
Źródło: esmmagazine.com

Wielka Brytania: Sprzedaż artykułów spożywczych jest płaska, ponieważ blokowanie jest łatwe
Według nowych danych sprzedaż artykułów spożywczych w supermarketach pozostała na niezmienionym poziomie -2,4% w ciągu 4 tygodni kończących się 19 czerwca. Dane opublikowane przez Nielsena w majowy weekend, w połączeniu z krótką falą upałów i początkiem Euro 2020, pomogły utrzymać sprzedaż artykułów spożywczych, która od 12 tygodni utrzymuje się na stałym poziomie (-0,1%).
Źródło: talkretail.com

READ  Alen Babic 210,75 i Łukasz Różański 222,25 w Polsce

Wielka Brytania: Okado rozszerza współpracę z CitrusAd, aby pomóc dostawcom rozwijać działalność
Okado Retail ogłosiło, że rozszerza swoją spółkę joint venture z CitrusAd, która będzie dostarczać propozycje mediów detalicznych, aby pomóc dostawcom rozwijać ich działalność w witrynie Okado. Dwie marki wykorzystają technologię mediów detalicznych i dystrybucję artykułów spożywczych, aby stworzyć nowe funkcje, które ułatwią markom i firmom medialnym dowolnej wielkości planowanie, kupowanie i promowanie ich kampanii medialnych.
Źródło: ładowarkaetail.co.uk

Radzenie sobie ze Szwajcarią jest bardzo dobre
Cope to Szwajcaria Partner Bardzo dobrze, aby iść do restauracji z usługą zapobiegania marnowaniu żywności. Goście mogą zarezerwować posiłki po obniżonej cenie i zabrać je do wybranej przez siebie restauracji.
Źródło: esmmagazine.com

USA: RoboMart oficjalnie wkracza do West Hollywood
RoboMart, pierwsza na świecie witryna z przywoływaniem sklepów, oficjalnie uruchomiła mobilne mini-markety na żądanie w zachodnim Hollywood w Kalifornii. W grudniu zeszłego roku firma pomyślnie przeszła test pilotażowy na tym terenie. Korzystając z zastrzeżonej aplikacji RoboMart, konsumenci mogą powitać zautomatyzowany sklep na kółkach i dotrzeć do swojej lokalizacji w ciągu 10 minut, co czyni ją najszybszą obecnie dostępną usługą dostawczą. Aby zarządzać przechowywaniem produktów, znakowaniem, skanowaniem, integracją i napełnianiem dla Western Hollywood Publishing, Robomart nawiązał współpracę z REEF z siedzibą w Miami, największym operatorem centrów logistycznych i lokalnych kuchni w Ameryce Północnej.
Źródło: progresywnygrocer.com

USA: Usługa Food Lion to Go teraz w 14 kolejnych sklepach
Food Lion rozszerzył swoją usługę spożywczą Food Lion to Go do 14 dodatkowych sklepów w Północnej Karolinie i Wirginii. Klienci mogą składać zamówienia, upewniając się, że są one dostępne na stronie Food Lion to Go lub aplikacji Food Lion to Go. Artykuły spożywcze można odebrać tego samego dnia, co zamówione, z tymi samymi nowymi produktami i niższymi cenami oferowanymi w sklepach stacjonarnych.
Źródło: progresywnygrocer.com

READ  Konserwatyści wykorzystują reparacje, aby poprawić status w Polsce i Europie

USA: Whole Foods rozszerza portfolio produktów do śledzenia i produktów lokalnych
Whole Foods Market składa hołd swojej nowej lokalizacji w Portsmouth w stanie New Hampshire, oferując ponad 700 lokalnych produktów w całym sklepie. Sklep o powierzchni 41 436 stóp kwadratowych, znajdujący się przy 1600 Woodbury Ave, został otwarty 25 czerwca. Obejmuje oferty produkcji lokalnej Farma owocowa Brooktail I Farmy.
Źródło: progresywnygrocer.com

USA: Pierwszy totalny klub PJ, który przybył do Indiany
Hamilton County nabywa swoją pierwszą hurtową korporację detaliczną. BJ’s Wholesale Club proponuje budynek o powierzchni 104 458 stóp kwadratowych na 12,28 akrów na Deckler Drive w Hamilton Town Center w Noblesville. Lokalizacja Noblesville to hurtownia PJ w Indianie, a data zamknięcia nie jest jeszcze znana.
Źródło: eu.indystar.com

Branża spożywcza i gastronomiczna za nowe wytyczne dotyczące egzekwowania przepisów GS1 w USA
GS1 USA Opublikował nowe wytyczne dotyczące egzekwowania przepisów dla branży spożywczej i gastronomicznej, doradzając, jak przechwytywać rozszerzone dane o produktach za pomocą elektronicznego kodu produktu / identyfikacji radiowej (EPC / RFID). . Dokument, „Wytyczne dotyczące egzekwowania rozszerzonych atrybutów GS1 US EPC dla przemysłu spożywczego”, wyznacza kierunek rozwoju technologii EBC / RFIT do śledzenia pudełek i kartonów w celu uzyskania zaawansowanych innowacji i bezpieczeństwa żywności oraz umożliwienia lepszego zarządzania pamięcią, zarządzania odświeżaniem i wydajności operacyjnej. Rozwiązania EBC / RFIT zapewniają widoczność zapasów bez wizualnego skanowania, co oszczędza czas i wysiłek.
Źródło: gs1us.org