9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mecze we Francji, Polsce, Kantabrii, Walencji, Euskadi i Galicji od jutra w piątek w #ANOSACANTEIRA

Nowe weekendowe mecze w #ANOSACANTEIRA od Cadet do FC Benjamin przez Orzán SD Infantil Feminino.

Sportowcy będą rywalizować we Francji, Polsce, Torrelavega, Masanassa, Aspedii, Vilagarcia, Ribatumii i Vilalonga.

Kadeci i Alevins w San Bernabé de Cantabria Trophy oraz Fabril FC Alevins w Aspedia Cup otwierają listę spotkań w jutrzejszy piątek.

Turniej San Bernabé przynosi niebiesko-białą drużynę kadetów

Niebiescy i Biali Kadeci wezmą udział w Turnieju San Bernabé w Kantabrii od jutra, w piątek.

Baskauri FE, Bansander i UC Cartes są konkurentami w pierwszej fazie, która ma następujący kalendarz w sektorze Malecón 1 w Torrelavega:

piątek 10 czerwca
20:40: Kadet – Nadzieja Baskauri

Sobota 11 czerwca
12:00: Kadet – Klub Pansander
19:30: Kadet – Strażnicy UC

W zależności od klasyfikacji kadet przejdzie do drugiego etapu.

Mistrz galicyjskich kadetów weźmie udział w sobotnim meczu 11 na stadionie La Pelada (Vilagarcia).

El Cadet, nowi mistrzowie Galicji w tym sezonie, wystąpią w najbliższą sobotę 11-go na stadionie La Pelada w Vilagarcia de Aruza.

ED Arousa i Pontevedra CF będą pierwszymi rywalami uczniów Dario Kotlo.

Harmonogram wygląda następująco:

12:00: Mecz – Pontevedra CF
16:00: ED AROUSA – Sport

Pierwsza dwójka awansuje do półfinału od godziny 17:40; Trzecia powalczy o piąte i szóste miejsce o 19:20.

Dzieci zagrają II Puchar Ribadumia Clae Viajes

El Infante weźmie udział w drugiej edycji Ribatumia Clay Voyages Cup w ten weekend na stadionie A Cenra w Ribatumii.

Niebiesko-biały zespół został wylosowany w grupie F obok Paracaldo CF, SD Burela, Gil Vicente FC i Pontevedra CF.

Niebiesko-biały kalendarz wygląda następująco:

Pierwszy etap
Sobota 11 czerwca
11:30: Dzieci – Paracaldo CF
13:00: Dzieci – SD Burela
17:00: Dzieci – GIL Vicente FC
19:00: Dzieci – Pontevedra CF

W niedzielę, 12, dwie najlepsze drużyny z 6 drużyn i dwie najlepsze drużyny zajmujące trzecie miejsce awansują do rundy 16. Reszta zagra w fazę pocieszenia.

READ  Ambasador RP w Stanach Zjednoczonych przeprowadził inspekcję sankcji wobec Rosji

Pierwszy mecz dla dziewcząt Orzán SD, sobota 11 w Vilalonga

Orzán SD Infantil Feminino, galicyjska mistrzyni, wzięła udział w 1. edycji San Pedro Trophy o tej samej nazwie w Vilalonga i stadionie O Revel w Sansenxo. Będą to zawody, w których biorą udział zarówno męskie, jak i żeńskie drużyny.

Drużyna Orzanista dołącza do UD Santamarina, SD Villestro i Villalonga FC w grupie 2.

Harmonogram meczów wygląda następująco:

Pierwszy etap
10:20: Villalonga FC – Orzon SD Dziecięca dziewczyna
12:20: SD Villestro – ORZÁn SD Children’s Girl
13:40: ORZÁN SD Baby Girl – UD Santamaría

Dwie najlepsze i dwie najlepsze drużyny trzecie awansują do ćwierćfinału od godziny 16:30; Najgorsza trzecia i czwarta zagrają w drabince pocieszenia.

Tournoy International Kerlaton (Francja), zawody klubowe dla dzieci

Grupa dzieci Debora jest częścią plakatu Tournoy Internationale Guerledon we francuskim mieście Guerledon (Bretania).

Tabela sportowców w pierwszej rundzie z siedmioma francuskimi zawodnikami przedstawia się następująco:

Pierwszy etap
Sobota 11 czerwca
9:18: Mecz – FC Tulon
10:30: Mecz – FC 93 BOBIGNY
11:24: Mecz – EA LA TESSOUALLE
14:24: Sport – US LOUANNEC PSY
15:36: Gra – Bluesane AC
16:48: Mecz – FC Lorient
18:00: Mecz – GJ Le Chorn St. Thuriau

W zależności od klasyfikacji drużyny awansują do drugiej rundy.

Alevín A przenosi się do walenckiego miasta Masanaza

Alevin A jedzie do walenckiego miasta Masanaza, aby wziąć udział w XVI edycji konkursu Tfood.

Villarreal CF, Elche CF i CDB Massanassa to rywale niebieskich i białych w pierwszej fazie, w której skład wchodzi ta tabela:

Sobota 11 czerwca
11:20: ELCHE CF – U18 A
13:00: U18 A – Villarreal CF
17:50: Alevi A – CDB Massanassa

Zgodnie z klasyfikacją drużyny sparowane zostaną w ćwierćfinale, który rozpocznie się o 18:40.

READ  Polska: Zaskakująco niska nadwyżka na rachunku obrotów bieżących w majowych płatnościach | ஒடி

Torrelavega wita juniorów z Deborah

Drużyna juniorów z Deborah gra z kadetami w turnieju San Bernabé w Torrelavega.

Atlético Perines, CD Inter Vista Alegre, CDE Valle Lebaniego, AD San ​​Agustin i CD Revilla B to początkowi rywale graczy, ten stół jest w pierwszym etapie:

piątek 10 czerwca
19:10: Gra – CD Revilla B, Danos 1 at

Sobota 11 czerwca
10:50: Mecz – CDE VALLE Lebanico, w Tanos 1
13:30: Mecz – Atlético Períns, Danos 2
16:50: Mecz – CD Inter Vista Alegre, Danos 1
18:50: Mecz – AD SAN AGUSTÍN, w Tanos 1

Zgodnie z klasyfikacją drużyny przejdą do drugiego etapu.

Athletic Club, czyli RCD Espanyol, jest rywalem Fabrille FC Alevé w Pucharze Aspedii.

Utalentowane drużyny Athletic Club lub RCD Espanyol będą rywalami Fabril FC Alevín w Pucharze Azpeitia 2022. Esportiu Mercantil, Danena KE i Comillas CF Complete Group 4.

Kalendarz zespołu fabrycznego w pierwszej fazie przedstawia się następująco:

piątek 10 czerwca
19:30: FABRIL FC U18 – COMILLAS CF
20:30: FABRIL FC U18 – danena KE

Sobota 11 czerwca
11:00: RCD ESPANYOL – FABRIL FC U18
18:00: Athletic Club – FABRIL FC U18
19:00: Biznesowy Klub Sportowy – FABRIL FC U18

Pierwsza dwójka w grupie powalczy o tytuł, a pozostali rozegrają rundę pocieszenia, a wszystko to w niedzielę 12 czerwca.

Benjamin A. o Puchar Sokolika w Polsce

Benjamin A będzie miał nowe doświadczenie w ten weekend w Europie, a konkretnie w Polsce, dzięki Pucharowi Sokolika 2022 w mieście Stary Saks na południu kraju.

Drużyna została wylosowana w pierwszej rundzie w grupie C z duńskim FC Midtjylland, słowackim ŠK Sloven Bratysława, łotewskim FK RFS Riga oraz polskimi WKS Śląsk Wrocław i AB Talent Warszawa.

Wstępny harmonogram meczu dla Benjamina A przedstawia się następująco:

Sobota 11 czerwca
8:00: Benjamin A – FC Midtjylland
9:00: Benjamin A vs SK Slovan Bratysława
10:00: Benjamin A – FK RFS Ryga
11:00: Benjamin A – AB Talent Warszawa
12:00: Benjamin A – WKS ŚLĄSK WROCŁAW

READ  Hiszpania, Polska i Argentyna niepokonane w Pucharze ATP

Najlepsi dwaj w grupie zagrają na złotej scenie; A reszta, według klasyfikacji, będzie walczyć o końcowe miejsca w drugim etapie.

FC Benjamin przeniósł się z Niemiec do Francji w lutym

Jeśli w lutym FC Benjamin rozegrał dwa mecze w niemieckiej Kolonii w miniony weekend, tym razem wyjeżdża do Francji, by zagrać w Pitchouns Cup 2022, prestiżowych zawodach rozgrywanych w mieście Luyns (Centre-Val de Loire).

Belgijski KV Kortrijk, angielski Manchester City FC, luksemburski Racing FC Union Letzeburg oraz francuski AS Saint-Priest, Purel FC, Olympique Rouen i SC Briard są pretendentami do tytułu Fabrylistów w tym kalendarzu.

Sobota 11 czerwca
9:34: FABRIL FC Benjamin – KV KORTRIJK
10:42: Manchester City FC – Fabrill FC Benjamin
11:50: FABRIL FC Benjamin – BUREL FC
13:49: Racing FC Union Latseburg – Febril FC Benjamin
15:14: Febril FC Benjamin – Olympique Rovinine
16:39: SC Briard – Fabrill FC Benjamin

Zgodnie z klasyfikacją drużyny przejdą do drugiego etapu.