19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jedenaście polskich odnowiło prawa do Serii A

Serie A DIM przez kolejne trzy lata będzie oferować widzom Eleven Sports na żywo i wyłącznie w Polsce.

Jest to zgodne z umową ratyfikowaną przez Inbrand, wyłącznego międzynarodowego partnera Serie A zajmującego się prawami medialnymi. Oprócz meczów na żywo Eleven Poland zaprezentuje w swoim studio najnowsze wiadomości z Serie A oraz cele Eleven Cole Live i Eleven Cole.

Komentując rozwój, dyrektor Eleven Poland, Christophe Swirkeel, powiedział: „Włoski futbol był w centrum naszego programu od momentu uruchomienia w 2015 roku i cieszymy się, że możemy nadal służyć kibicom Serie A przez kolejne trzy sezony. Nie możemy się doczekać, aby w nadchodzących latach przynosić fanom więcej wysokiej jakości piłki nożnej, ponieważ niektórzy z najlepszych polskich piłkarzy wystąpią w wielu kultowych klubach i turniejach Serie A i Ligi.

Guillum Collard, dyrektor ds. nabywania praw w Leven Group, dodał: „Cieszymy się, że możemy zawrzeć tę umowę i będziemy nadal chronić polską publiczność Leven przez kolejne trzy lata. Eleven Group ma długą historię współpracy z Serie A, a ta umowa dodatkowo wzmacnia nasze partnerstwo.”

Jedenaście polskich ma prawa do Serie A od pierwszego uruchomienia w 2015 roku.

READ  Jak Elgar pomógł Polsce podczas I wojny światowej?