22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

John Murillo jest nowym wzmocnieniem Roginigros del Atlas, który zostaje wypożyczony z San Luis

John Murillo jest nowym wzmocnieniem Roginigros del Atlas, który zostaje wypożyczony z San Luis

On Zamknięcie 2024 Już niedługo start i kilka dni po gwizdku startowym nastąpił start Atlas czerwono-czarny Kontynuuj wzmacnianie się, aby poprawić swoje wyniki Otwarcie 2023A teraz pod okiem trenera Kufle San Jose.

Po włączeniu Raymondo FulgencioPerla Guadalajara stara się odnowić czołową część swojego składu po odejściu… Julio Forche (Święci Brazylii), Juliana Quiñonesa (Ameryka) i Ozila Herrerę (Tygrysy).

Johna Murillo przybędzie atlas Dodał, że ma roczną pożyczkę z opcją wykupu Dziennik AM, Murillo Swoje drugie doświadczenie przeżyje w Liga MeksykańskaPo tym jak otrzymał rozkazy Gustavo Leala W San Luis wenezuelski zawodnik strzelił gola w 22 meczach ligowych Otwarcie 2023.

Statystyki graczy z Wenezueli

W sumie przynajmniej z Atletico San Louis, Murillo Rozegrał 77 meczów i strzelił osiem goli, a także zapewnił siedem asyst, co jest liczbą, którą osiągnął Do Guadalajary w Jaliscowalczyć o własność w zespole Kufle San Jose.

atlas Zadebiutuje w nowym turnieju w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, podczas ich wizyty promienie nikaxa w tym Stadion Wiktorii.

MOŻE CIEBIE TEŻ ZAINTERESOWAĆ: ATLAS OGŁASZA RAYMUNDO FULGENCIO OFICJALNIE: TIGRES ODCHODZI PO WYBORACH DO FINAŁU

John Morello to nowy zawodnik czerwono-czarnych barw

READ  Feyenoord wysłucha tylko ofert, których Santi Jimenez nie będzie mógł odrzucić