18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Jeśli Checo Pérez nadal będzie krzyczeć, Lando Norris go zastąpi” – prasa holenderska

„Jeśli Checo Pérez nadal będzie krzyczeć, Lando Norris go zastąpi” – prasa holenderska

Sergio Perez Został ponownie zaatakowany przez holenderską prasę za pracę w Red Bullu na początku sezonu 2023.

W podcaście Race Cafe, Jacka Bluewiga Wskazał szorstko na Checo, który poprosił, aby jego skarga została odłożona na bok, w przeciwnym razie odejdzie z Red Bulla.

Jeśli Sergio Perez nadal będzie narzekał I trochę więcej krzyku, Lando Norris zajmie jego miejsce ”- zauważył holenderski dziennikarz w najnowszej audycji Ziggo Sport.

Jeśli Checo Pérez będzie nadal narzekał, zostanie zastąpiony przez Norrisa w Red Bullu

Jack Plouig w kawiarni Raca

Ze strony jego partnera Roberta Doornbosazgodzili się, że brytyjski kierowca byłby dobrym wyborem dla zespołu zajmującego się napojami energetycznymi: „Myślę, że Red Bull chciałby go podpisać”.

Oczywiście Jack Ploig uważa, że ​​Milton Keynes o tym nie pomyślał Wyjazd z Sergio PerezaKto dodał drugie miejsce (Bahrajn) i Zwycięstwo (Arabia Saudyjska) Na początku sezonu Formuły 1 202023.

„Biorąc pod uwagę obecne wyniki Checo, zespołowi trudno będzie pozwolić mu odejść. Ale ile wyścigów wygra? Nie będzie to więcej niż trzy lub cztery” – podsumował w Zigo Sport w Race Café.

Lando Norris do Red Bulla?

To nie pierwszy raz, kiedy brytyjski pilot pojawił się, by promować Red Bulls, tak bardzo Christiana Hornera Ujawnij rozmowy, które odbyli kilka miesięcy temu.

To było w zeszłym roku, kiedy szef Red Bulla rozmawiał z Lando Norrisem, kiedy propozycja Checo Péreza nie była jeszcze potwierdzona; Jednak występ Meksykanina sprawił, że zmienili zdanie po wygraniu GP Monako i dali mu kontrakt do 2024 roku.

Z drugiej strony przylot 23-letniego pilota był skomplikowany, a on nadal ma z nim wieloletni związek. McLarena Trudno będzie go podpisać.

Poza tym nie jest nowością, że jedynym kluczowym elementem, na który patrzą w Red Bullu, jest posiadanie brytyjskiego kierowcy, biorąc pod uwagę, że mają siedzibę w Milton Keynes w Anglii.

READ  „To była katastrofa.” — Fox Sports