18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzy wślizgi Hugo Sancheza mogą sprawić, że Meksyk zostanie mistrzem świata w pierwszej połowie

Trzy wślizgi Hugo Sancheza mogą sprawić, że Meksyk zostanie mistrzem świata w pierwszej połowie

Kariera Diego Coca u steru reprezentacji Meksyku nie potoczyła się zgodnie z oczekiwaniamigdyż odnieśli niechętne zwycięstwo nad Surinamem i remis z Jamajką na stadionie Azteca w meczach odpowiadających Lidze Narodów CONCACAF, które Wywołało to gwizdy i wątpliwości wśród fanów.

I pomimo tego, że Argentyńczyk jest wybrany do operacji w Meksyku przed mundialem 2026, Są tacy, którzy zaczynają podnosić rękę na wypadek, gdyby Cocca nie dała rezultatów spodziewane w przyszłości.

Hugo Sanchez chce reżyserować trio

Pentapichichi od dawna wyraża pragnienie drugiej szansy poprowadzenia reprezentacji MeksykuDlatego w wywiadzie, którego udzielił La Opinión, analityk wskazał teraz, że gdyby dali mu możliwość udziału w trzech kolejnych mistrzostwach świata, Może uczynić El Tri mistrzem świata.

„Możemy zostać mistrzami świata, ale potrzebne są trzy operacje na Mistrzostwach Świata. Jeśli pozwolą mi na trzy operacje na Mistrzostwach Świata, obiecuję, że możemy zostać mistrzami świata, ale właściciele i menedżerowie meksykańskiej piłki nożnej nie widzą tego w ten sposób”.

W ten sposób Hugol zastosował się do Tricolor

Co sądzisz o Diego Coca?

Z drugiej strony zwrócił na to uwagę Hugol Martwi go, że nie wziął pod uwagę, że kandydaci prowadzą trójkolorową; Poza tym zaznaczył, że z jego punktu widzenia Meksykanin powinien poprowadzić drużynę narodową.

„Niepokoi mnie, przeszkadza mi to, że nie jestem wykorzystywany, bo się starzeję. Osobą, która powinna być na tym stanowisku, jest Meksykanin i tam jestem rozczarowany faktem, że nasi przywódcy nie czynią tego, co słuszne decyzje”.

READ  Minuta po minucie transmisja z siódmego dnia Ligi MX