16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Jechac do Polski!”  Kampania Bedfone z Strong-Budgeon w – Wiadomości z europejskiej branży gier

„Jechac do Polski!” Kampania Bedfone z Strong-Budgeon w – Wiadomości z europejskiej branży gier

Czas na naukę: 3 Minuty

Pixel Federation, największy słowacki deweloper sportowy, rozwija się pomyślnie przez ostatnie 14 lat, zarabiając 47,8 miliona dolarów do 2020 roku i szczycąc się 120 milionami lojalnych graczy na rynkach międzynarodowych, chociaż nadal poświęca się wkładowi Słowacji we wzrost. Silny nacisk na strategię odpowiedzialnego biznesu zawsze był ważny dla działalności Pixel Federation, a wspieranie jej rodzinnego miasta Bratysławy ma kluczowe znaczenie dla odpowiedzialności społecznej. Pixel niespodziewanie sprostał wyzwaniu epidemii, od długoterminowej edukacji i innowacyjnego rozwoju po skupienie się na pozyskiwaniu środków dla wiodących pracowników, a teraz Pixel po raz kolejny koncentruje się na swojej strategii odpowiedzialności społecznej w środowisku.

Aktywny udział w Green Fight wygrał branżę gier zeszłego lata, dzięki inicjatywom takim jak Playing for the Planet i Green Game Jams, które zwróciły uwagę na wpływ, jaki gracze i ich twórcy mogą mieć na globalne problemy. Jeden z sektorów w dużym stopniu zbadał swój ślad ekologiczny i emisje dwutlenku węgla, co jest ważnym krokiem dla twórców gier, aby przeciwdziałać ich globalnemu wpływowi i zjednoczyć się w celu ochrony środowiska. . Dla personelu Pixel Federation i rozszerzonych społeczności graczy praca na rzecz planety nadal stanowi poważny problem, więc firma zobowiązała się poświęcić dużą część swojej nadchodzącej odpowiedzialności społecznej na różne projekty środowiskowe. .

„Edukacja, środowisko, kultura i sport to tylko uzupełnienie marginesu zrozumienia umiejętności życiowych wielu Słowaków. To jest sytuacja długotrwała i niezmienna w obszarach, w których nie ma siły, bo nie mają szybkiego powrotu na Chcemy mieć pewność, że Słowacja, którą zostawiliśmy za sobą, jest lepsza niż się urodziliśmy” – powiedział. Współzałożyciel, CSR Strategic Front i CEO, Lucia Sikova.

Oddychanie świeżym powietrzem

Pixel Federation to organizacja zakorzeniona w silnych wartościach społecznych, a wezwanie graczy i personelu było jasne; Środowisko jest ważne dla naszego wspaniałego przetrwania oraz wartościowej i znaczącej inwestycji. Firma zdecydowała się na współpracę z miastem Bratysława przy projekcie 10 000 drzew, rozwijając swoje koszule, aby odzyskać swoje korzenie założycielskie, z których pierwsze 12 zostało zasadzonych w ramach tej zielonej inicjatywy, która już szczyci się przy ulicy Congova w Bratysławie.

READ  Zatrudnienie: W Europie, Polsce, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych jest 1550 wakatów - Finanse osobiste - Ekonomia

„Postrzegam ten ruch jako partnerstwo z miastem. Naszą motywacją nie jest PR osobisty ani korporacyjny, naszą motywacją jest wpływ i coś, co wyróżnia się ponad nas wszystkich ”- mówi współzałożyciel i były dyrektor generalny Simon Šicko

Pixel Alliance będzie ściśle współpracować z BROZ (Bratysławskim Regionalnym Stowarzyszeniem Obronnym), które poświęci czas i fundusze na projekt 10 000 drzew i zjednoczy profesjonalnych strażników zajmujących się ochroną i odbudową rzadkich siedlisk karpackich w słowackich górach. Góry te padają ofiarą rozległych drzew, często zdrowych, pozostawiając rozproszone i jałowe środowisko. Fundusze Pixel Federation zostaną przeznaczone na znakowanie zdrowych drzew do odnowy lasu i rewitalizacji lokalnych siedlisk.

Ponieważ te projekty są już w toku, Lucia jest nieugięta, że ​​wsparcie Konfederacji Pikselowej dla szerszych wysiłków, aby umożliwić arbitralną pomoc w razie potrzeby, nie zostanie zagrożone. „Nasza strategia CSR zawsze była połączeniem długofalowego, trwałego wsparcia dla projektów, w które wierzymy, a także systemu wsparcia tego, co postrzegamy jako pilną potrzebę. Koncentrujemy się na naszych wysiłkach mobilizacyjnych” – stwierdziła Lucia.

Wyniki są stabilne

W momencie powstania organizacji charytatywnych Pixel Federation, głównym celem było podniesienie świadomości na temat gier i zapewnienie młodym ludziom możliwości rozwijania kreatywności i innowacyjnych umiejętności, które w tamtym czasie nie były uważane za przydatne w słowackiej edukacji.

Pierwszy projekt edukacyjny Pixela Efekt Butterfly: wyjątkowa i wysoko ceniona witryna w całym kraju, na której odnoszące sukcesy słowackie firmy cyfrowe, takie jak Chik, Leaf, HubHub i Pixel Federation, dzielą się swoją wiedzą z młodymi ludźmi, a wyniki są imponujące. Ponad 130 absolwentów programu z powodzeniem stworzyło 22 produkty i stworzyło cztery nowe startupy pełne entuzjastycznych młodych talentów. Dzięki długofalowemu wsparciu finansowemu Federacji Pixel, zaangażowane osoby stojące za Eduliyenką były w stanie stworzyć znormalizowany system edukacji, który koncentruje się na innowacyjnym i wszechstronnym rozwoju umiejętności XXI wieku u dzieci w niekorzystnej sytuacji społecznej. Rozesłany do kilku szkół na Słowacji, czas i fundusze Pixela wsparły projekt, aby zapewnić, że pierwsza szkoła powiększy się do 15 do 100 uczniów i pomogła w edukacji tych z rodzin znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społecznej.

READ  Migranci starają się przedostać do Polski; Białoruś uniemożliwia ich powrót

Pixel Federation uruchomiła również witrynę opartą na epidemii, aby dowiedzieć się, kto pomoże Słowacji w placówkach medycznych w obliczu COVID-19. Razem z kilkoma innymi podmiotami Pixel w ciągu zaledwie kilku dni zarejestrował ogólnopolski projekt pozyskiwania funduszy, zyskując szerokie poparcie firmy technologicznej Amazon, Fundacji OSOB i wielu innych. W sumie, kto pomoże Słowacji, kierowanej przez Federację Pixel, zebrał niesamowity fundusz w wysokości ponad 4 1,4 miliona.

Nie ma wątpliwości, że wyniki pochodzące z pikseli mówią same za siebie z zaangażowania we wspieranie rozwoju na Słowacji. Same programy edukacyjne pomogły setkom uczniów rozwinąć nieosiągalne umiejętności życiowe i przekształcić Słowację w zawód sportowy.