22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak stosować sodę oczyszczoną na cienie i worki pod oczami

Jak stosować sodę oczyszczoną na cienie i worki pod oczami

Czy masz zauważalne cienie pod oczami? Jeśli masz ten problem, chcemy Cię o tym poinformować Pozbycie się cieni i worków pod oczami To znacznie prostsze, niż możesz sobie wyobrazić, ponieważ musisz się po prostu przygotować Najlepszy domowy środek składa się z jednego niedrogiego składnika kuchennego: On Wodorowęglan sodu.

Jak usunąć cienie i worki pod oczami za pomocą sody oczyszczonej?

Cienie i worki pod oczami mogą mieć podłoże genetyczne, choć mogą też wynikać z braku odpoczynku czy zmęczenia, gdyż prowadzi to do rozszerzenia naczyń krwionośnych; Można je jednak rozjaśnić najlepszym domowym sposobem na pozbycie się cieni pod oczami za pomocą jednego składnika kuchennego, jakim jest soda oczyszczona.

składniki:

  • Wodorowęglan sodu
  • Rumianek
  • woda
Użyj sody oczyszczonej, aby usunąć cienie i worki pod oczami | Archiwa

Procedura:

Jeśli chcesz usunąć cienie i obrzęki wokół oczu, wystarczy, że zmieszasz dwie łyżki sody oczyszczonej z wodą, aż uzyskasz maskę o mniej lub bardziej gęstej konsystencji. Na koniec dodać łyżeczkę rumianku.

Aby usunąć ciemne plamy pod oczami, nałóż odrobinę maski z sody oczyszczonej na waciki i nałóż ją na ciemne obszary. Pozostaw sodę oczyszczoną na 25 minut. Opłucz skórę i nałóż odrobinę kremu nawilżającego.

Maska z sody oczyszczonej na cienie
Usuń plamy pod oczami za pomocą sody oczyszczonej i rumianku | freepik

Zalety sody oczyszczonej na cienie i worki pod oczami:

  • Złuszczanie: Soda oczyszczona usuwa martwe komórki naskórka, poprawiając teksturę i kolor skóry wokół oczu.
  • Działanie przeciwzapalne: Zmniejsza obrzęki i stany zapalne odpowiedzialne za worki pod oczami.
  • Rozjaśnianie: pomaga zredukować cienie pod oczami i ujednolicić koloryt skóry.

Teraz, gdy znasz już sekret rozjaśniania cieni i worków pod oczami w prosty i ekonomiczny sposób, za pomocą jednego taniego i rozświetlającego składnika, takiego jak: Wodorowęglan soduSpróbuj tego Domowy sposób na usunięcie plam I daj nam znać, czy możesz mieć nieskazitelną białą skórę pod oczami.